Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy csinálnátok?

Kakarot kérdése:

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány azaz h több is a munkahelyemen, akinek bejönnék, de önbizalom hiány miatt egyszerűen nem merek odameni egyikhez sem, pontosabban van egy ő ritka szép, sajnos már fél éve dolgozik bent és hát hiába volt meg a szrmkontaktus többször is vagy volt olyan h fèl méterre sem álltunk kb egymástól, és nézezt a szemembe én meg az övébe de nem mertem ráköszönni, szerintetek ezt még ki lehet javítani? :/ meg am én nem vagyok az a nagy társasági ember sajnos nem bízok meg majdnem h senkiben. De akik ismernek azok szeretnek meg keresnek...

#lány #flört #csevegés #bámulnak rám.
2018. febr. 17. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott valami vicces.


Mondod hogy volt "szemkontaktus".


Erről eszembe jutott hogy lehet csak simán hülyének néz téged, valami munkahelyi áskálódás miatt.


Nekem is volt egy ilyen, azt valami egészen más volt mögötte, 1 hónap múlva úgy rúgtak mint a huzat, meg is szűnt mondjuk a munkahely.

2018. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!