Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek vállaljam fel a...

Szerintetek vállaljam fel a munkahelyemen, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy meddig tudom titkolni, azért ha sok évig azt mondom, hogy nincs barátnőm, az is fura lesz nekik szerintem. 24 éves vagyok, amúgy is egy kis családias hangulatú cégnél vagyok, amúgy jófejek meg minden, de fogalmam sincsen hogy hogyan fogadnák.

2018. febr. 18. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Akármilyen családias, neked az munkahely és oda nem tartozik a téma. Nem kell keverni a dolgokat.
2018. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem élhetsz és nem is kell folyamatos hazugságban. Intelligens emberek simán tudomásul veszik, semmilyen problémát, zökkenőt nem okoz nekik.
2018. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Minek

Senkinek semmi köze hozzá hogy épp meleg vagy

Én nem mondanám el föleg nem munkahelyen és lehet hogy éppen rontanál a helyzeten is

2018. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tenném. Az, hogy nincs barátnő, család valakinek, még nem jelent semmit. Légy természetes és nem tűnik ki a dolog.
2018. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne 24 évesen fura, hogy nincs barátnőd? Semmi közük hozzá. Ha meg van kapcsolatod, mondd, hogy van kapcsolatod, és kész. Mi közük hozzá, hogy fiúval jársz-e, vagy lánnyal?

De egyébként abszolút tőled függ... Mennyire akarod ezt velük megosztani, mennyire bírnád elviselni, ha esetleg rosszallóan állnának hozzá, milyen viszonyban vagy velük, ezt neked kell tudni.

2018. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Ne terheld feleslegesen szexuális életeddel a kollégáidat. Én sem lennék kíváncsi rá.
2018. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Na az a helyzet hogy, világ 95% nem meleg csak média kapta fel az elfogadást de valóságba nincs ilyen.Nem tudom hogy, halotad azt mondást minden ember hazudik kamuzd azt hogy, van barátnőd.Munkahelyre pénzt keresni járunk nem barátkozni ha meg nagyon kapcsolat fügö vagy azt semm munkahelyen kel erőltetni hanem a saját életedben.Elmondani elmodhatod de majd jó ki röhögnek a hátad mögöt mert aki nem meleg azt is melegezik.A mai lányok 95% gazdagokra megy mert könnyü életet akkarnak ők meg dobják őket és átmenek férfi gyülölöbe.Én már emiatt nem is keresek nőt nem azért mert meleg vagyok persze vannak kivételek csak az már mind házas :)
2018. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz kérdés, melegként teljesen megértelek kérdező. Az meg egy képmutató szöveg hogy 'nem vagyok kíváncsi más magánéletére', fenéket nem. Az ilyen nem fogja a szemedbe megoldani, hanem a hátad mögött elmond mindennek. Az hogy milyen a munkahelyed neked kell tudni.
2018. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
*megmondani
2018. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Majd ha megkérdezik, akkor elmondhatod.

Addig meg minek reklámoznád?? Pont a feltűnősködős "melegbüszkélkedős" majmok miatt utálják az emberek a legjobban a melegeket.

2018. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!