Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felhívnátok az intézményvez...

Ti felhívnátok az intézményvezetőt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok...olyan kérdésem lenne, hogy kb két hónapja jeleztem egy szociális otthonnak emailben, hogy szeretnék hozzájuk menni dolgozni, amire azt a választ kaptam az intézményvezetőtől hogy egy megadott időpontban menjek be hozzá. Na igen, de ez a válaszemail csak nemrég jutott el hozzám...pedig már 2 hónapja meg kellett volna kapnom. Az emailes fiókommal volt valami gebasz...na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy írtam az intézményvezetőnek újra, és elmondtam neki hogy csak most kaptam meg a válaszát, de ha áll még az állás mennék, stb. Ez kb 2 hete volt, de azóta nem jelzett vissza.

Gondolkodom rajta hogy felhívom telefonon hogy megkérdezzem mi is a helyzet. Szerintetek értelme értelme, vagy azért nem is írt vissza mert már veszett ügy a dolog?

Előre is köszi a tanácsokat!



2018. febr. 19. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Semmi értelme.
2018. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

*lenne értelme

Elírtam, bocsi.

2018. febr. 19. 12:25
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Hívd fel, mert veszíteni nem fogsz semmit, söt még jobb lenne személyesen beszélni vele. Rosszabb esetben marad az elutasítás, de valamennyi esélyed van arra, hogy megérti a dolgot és felvesz.
2018. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta én is hogy lehet telefon helyett át kellene mennem hozzá, csak nem tudom jó néven venné-e.
2018. febr. 19. 15:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Valaki még tanácsot esetleg? Minden véleményre kíváncsi vagyok.
2018. febr. 20. 22:21
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha személyesen megkeresed, akkor vagy elküld azonnal - ebben az esetben tudod, hogy ott nincs keresnivalód, vagy beszél veled és akkor kiderül, hogy elhiszi-e a történetet, van-e még hely, akar-e téged alkalmazni, és megmondja a döntését - te meg tudod mihez tartani magad.


Ha csak otthon gondolkodsz, azzal nem jutsz elöbbre

2018. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Minél tovább vársz, hoyg legyen valami, annál kevesebb esélyed van. Menj még ma oda és beszélj vele.
2018. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, az a legtisztább ha személyesen keresem fel...mert bár az emailemre nem válaszolt, hátha meg tudjuk beszélni. Ha meg be se enged...hát legalább akkor is tisztában leszek vele hogy lesz-e ott esélyem vagy sem. :D
2018. febr. 21. 09:35
 9/19 anonim ***** válasza:
NA, voltál nála? Mit mondott?
2018. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha komolyak a szándékaid, akkor vigyél neki egy doboz csokit :D engesztelésképpen.
2018. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!