Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg gáz munkahelyen...

Tényleg gáz munkahelyen szendvicset enni ebédre?

Figyelt kérdés

A kollégák akik rendelik a kaját ezen röhögnek.


21/F



2018. febr. 19. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt szoktam enni munkahelyen, szerintem nem gáz, eleve nem is akarok mimdennap 1500forintokat ebédre költeni csak magamnak, az már havonta 30 ezer forint lenne csak nekem az ebéd. Nekem is beszologatnak de nem érdekel én jobban szeretek otthon enni normális ételt.
2018. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Gyanítom hogy már nem először írtad ki a kérdést, ha viszont elsőre, akkor illene előtte rákeresni, hogy írtak-e már ki ilyen kérdést..(egyébként egyik nap is volt ugyan ez...)

Ha ők az amúgy is szaros kis fizetésüknek a felét rendelt kajára akarják költeni akkor egészségükre. Ha neked több eszed van, akkor szendvicset viszel, vagy az otthoni maradékot, ha nem akarsz korán reggel összedobni valamit. Én egy húsüzemben dolgoztam, 2 szelet kenyeret vittem mindig, mondanom se kell, volt mit ráraknom. Mindenki így csinálta. Egy gyerek volt aki edzett és diétázott, ezért otthonról vitte a kaját, de rá is furcsán nézett aki nem tudta hogy miért csinálja. Szerintem aki kinevet ezért az annyira primitív, hogy semmit se számít a véleménye

2018. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell kétszer kiírni?!
2018. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először.
2018. febr. 19. 15:24
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Akik kiröhögnek, azok fogyatékosok. Én a szaros kis fizetésemet ott költöm el - plázában van az iroda -, de soha nem nézegettem, ki mit eszik.
2018. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha gáz, akkor ciki, mert én is mindig azt eszek. :)
2018. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Aki ilyenen röhög, az meg nagyon nagyon gyerek... a felnőtt élet más szinteken zajlik ...
2018. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért röhögnek a munkatársaid, mert ciki, hanem azért, mert agyilag nem többek az általános iskola alsó tagozatánál. Aki szerint ciki XY-t enni ebédre, az nevetségesen gyerekes.
2018. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Hát, én nem röhöglek ki, viszont nem tartom normálisnak a dolgot.


Én például mérnöki irodán dolgozok, itt van egy idős 60 múlt kolléga, ő is szendvicset eszik ebédre.Pedig, biztos nincsenek anyagi gondjai.De, mi betudjuk annak, hogy ő még egy más korszakban nőtt fel, máshoz szokott hozzá.


Viszont, egy fiatalnál, én sem tudom hova tenni a dolgot.

Inkább főzz magadnak olyat, amit másnak elvihetsz és megmelegíthetsz, vagy csinálj finom salátát.



Én is személy szerint a rendeléshez ragaszkodok, vagy ahhoz, hogy ebédidőben kimész valahova enni, esetlen egy hambit, kebabot vagy valamit.Ezek mind 1500 forint alatt vannak.

2018. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is volz ugyanez a ketdés....
2018. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!