Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök miért engedhet meg...

Egy főnök miért engedhet meg mindent magának?

Figyelt kérdés
Tesconal vagyok diákmunkás, nem árulom el melyik városban mert nem akarom hogy valahogy megtudják a tescosok hogy mi vagyok. Sokszor dolgozom éjszaka és olyan személy a főnök ami brutális. Egy idősebb nő aki folyton megalázóan beszél, hogy ezt meg azt már rég tudnom kéne hogy kell, hol van stb. Plusz ott toporog mögöttem hogy miért nem vagyok kész. Jelzem lány vagyok, alig 10-15 perc alatt 4l mosószerrel téli dobozokat nem tudok túl gyorsan a polc legtetejére dobâlni. Semmit nem merek kérdezni tőle mert forgatja a szemét és vágja a fejeket. Szoktam lenni kasszában és nappal is tölteni és egyik főnök sem csinálja ezt. Már gyomorideggel megyek dolgozni. Mit tegyek?
2018. febr. 19. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
jelentsd felettesednek. A multiknál komolyan veszik az ilyeneket. Persze, csak ha nem vagy egyedül a dologgal, egyébként benned van a hiba.
2018. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
En is dolgoztam a Tescoban, ott is elviselhetetlen volt az egyik noi vezeto.
2018. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 eddig nem talalkoztam olyan diák vagy rendes kollégával aki nem ugyanezt mondta volna
2018. febr. 19. 19:54
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

A munkát el kell végezni, van egy standard idő amennyi idő alatt megszokták, hogy a munka el van végze.

Ha a norma 50 doboz / 10 perc akkor nincs mit mondani, szarul dolgozol.

Nem kifogás a gyenge teljesítményre, hogy nem megy. Simán csak gyenge teljesítmény.

2018. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Gábor t ***** válasza:

Szia. Ő nem főnök, hanem ugyan olyan alkalmazott mint te.

Neki telán az lenne a dolga , hogy menedzser legyen, de erre nyilván nem képes. Három dolgot tehetsz. Vagy elviseled továbbra is, vagy az első válaszolóra halgatsz, vagy más hol folytatod a munkát.

2018. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gábor t ***** válasza:
Neki talán , bocs
2018. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Nőket nem szabad főnöknek kinevezni. Véleményem szerint dolgozniuk se lenne szabad. Katasztrófa amit leművelnek néha.
2018. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Legalább megtudott miért kell sokat tanulni
2018. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Csak nem egy szőke rövid hajú nő?

Amúgy a kereskedelemben a "vezetők" 90% egy utolsó bunkó paraszt. Diákmunkás tapasztalatom van rengeteg, a sok hely közül ahol dolgoztam, 1 darab boltban nem volt paraszt a főnök.

Egy dolgot sosem fogok elfelejteni:

1 évet dolgoztam ott, heti 4x délutánonként. A főnökasszony egy csicskáztatós, nagyképű, gondolkodni nem tudó bunkó volt, ennek ellenére szerettem ott dolgozni.

Egyik nap 2 osztályt! kellett diákként! töltenem mert emberhiány volt.

Egész nap rohangásztam, vevőknek segítettem, áruátvételre futkoztam segíteni és emellett ugye a 2 osztályt töltöttem amikor tudtam. Egyszer csak lejön őnagysága az irodából, elkezd velem kiabálni meg bunkózni a vásárlók előtt hogy ha nem dolgozok akkor menjek haza, meg hogy én csak itt sétálgatok egész nap, lóf...t nem ér a munkám.

Mondom rendben, akkor írja alá a jelenlétit és itt sem vagyok.

Válasz: Nem elég hogy nem dolgozok még bunkó is vagyok.

Erre úgy kiakadtam, jó hangosan de nyugodt hangnemben elküldtem vissza a kedves anyukájába, persze nem bunkón hanem úriember módjára hogy ne lehessen belekötni. És mindezt a délutáni tömeg közepén.

Elsírta magát mikor kiértünk az eladótérből :D Miután aláírta a jelenlétimet és elindultam haza, utánam jött hogy mégis kellene a segítségem és többet nem lesz bunkó. Jól képen röhögtem és hazamentem :D

Annyira megalázott és megtört embert még életemben nem láttam.

Nem éri meg ezek miatt kikészülni, pláne nem fiatalon. Sokat úgy el lehet küldeni a fenébe hogy észre sem veszik és még neked adnak igazat. Egyszerűen buták az ilyenek.

2018. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyit akar, hogy csináld amit kell. Nem értem, hogy ettől miért van gyomorideged.
2018. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!