Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki volt már 15 évesen diákmunk...

Ki volt már 15 évesen diákmunkán? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 15 éves kortól szülői beleegyezéssel nyári szünetben lehet diákmunkát válalni, és én is szeretnék (júliusban töltöm a 15-öt tehát augusztusban gondoltam). Ki az aki ennyi idősen dolgozott már? Találtál/találtatok munkát? És ha igen milyen jellegűekeg? Igazából minden információ/tapasztalat érdekelne szóval nagyon megköszönöm annak aki válaszol! :)

2018. febr. 24. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves koromtól kezdve (akkor még lehetett) az egyetem befejezéséig könyvesboltban, illetve antikváriumban dolgoztam minden nyáron.

Imádtam csinálni, szerettem a vevőkkel foglalkozni.

És nagyon szerettem a régi és új könyvek jellegzetes szagát is.

Nem kerestem agyon magamat, de mindig maradt valamennnyi félretett pénzem.

Ez aztán az egyetemen nagyon jól jött.

2018. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm szépen pont egy ilyen válszra voltam kíváncsi! Tenyleg nagyon hasznos és sokat segít. És igazából az ilyen álom-diákmunka elképzelésem pont egy könyvesbolt vagy ilyesmi volt mert imadom én is a könyveket. Csak nem hiszem hogy olyan könnyen találnék ilyen munkát..:(



Ha valaki még tud akkor kérlek irjon! :)

2018. febr. 25. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ugyan tizenx éve, de a testvérem 15 éven Tescóban volt árufeltöltő. Hozzá tartozik, hogy én akkor már évek óta ott diákmunkáztam, ismertek az iskolaszövetkezetnél, és csak a téliszünet alatt dolgozott ott a tesóm, talán 7 napot.
2018. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépe a választ!!:)
2018. febr. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!