Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről? Munkahely...

Mit gondoltok erről? Munkahelyi önbizalom vesztés?

Figyelt kérdés
2016 végén kezdtem dolgozni egy kis irodában asszisztensként. Nincs más munkatársam csak a főnököm. Az elején minden jól ment, bár már akkor is voltak súrlódások. Olyan ember vagyok aki szeret elintézni dolgokat, határozott, karakán jellem. De főnököm eléggé rigolyás, sokszor nem tetszett neki ahogy intézkedtem, illetve én is hibáztam párszor. Ilyenkor rettenetesen letolt. Ez így elindult és megy tovább, most már kb nem merek semmit se tenni a megkérdezése nélkül, de már nagyon kérdezni se tudom, mindig csak rámförmed. Így semmi önbizalmam, kivagyok már attól is ha meglátom. Pedig nem rossz ember, de van egy személyisége. Csak hogy ezt már nem bírom. A kommunikáció kettőnk között minimális lett. Én is tudom, hogy ennek mi lesz a vége. De ezek után hogy építsem újra magam?
2018. márc. 1. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit kell magadon újraépíteni? Nem tudtak együtt dolgozni, ennyi.
2018. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
ha nem állsz ki magad mellett akkor nincs mit tenni.de ha tanulsz a hibádból akkor egy másik munkahelyen megfelelően fogsz reagálni.
2018. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos úgy tűnik, hogy a főnököd szinte tervszerűen csinálja ezt. Az igazság az, hogy a hogyan-ba nemigen illik beleszólnia. Ha jól értem, sokat, jól el tudsz intézni. De nem szólhat bele a személyiségedbe, mert nem a klónja vagy. Egy külön ember vagy, ügyes és jó.
2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hibakat vetetettel, es miert?
2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is tapasztalhato a személyeskedés fentről, azaz amikor számonkérnek hiba miatt hogy azt alpári stilusban teszik. Pl "Nem tud olvasni??"


Én ugy kezelem, hogy nem viszek bele érzéseket, tárgyilagos maradok "Az okozott kellemetlenségekért elnézésüket kérjük" és amikor ők hibáznak, a vezetők, azt is tárgyilagosan teszem, pl a kimutatásra irom a multheti dátumot es ebbol tudja hogy azért nem naprakész mert bekérés ellenére sem szolgáltatott friss adatokat.


Ezzel a tárgyilagos hideg kimért stilussal már ott tartok, hogy ők is felvették ezt a stilust, nincs orditozas mert tudja hogy az alpári stilusra semmi szukseg es csal magát járatja le vele, ill már elnézéseket is kérnek ha hibáztak! De ugye már azt is látják hogy precizebb vagyok es lelkiismeretesebben dolgozom mint ők szoval tettem is le az asztalra


Az abszolut bunko nulla intelligenciaju főnökök akik értelemmel azaz hibák miatt megfelelő indoklassal sem kezelhetők pl ordit tovabb ha megmagyaraztad a hibád ill bocsanatot kértél azok nem fejlődő képesek, jobb ottjagyni amikor lehet. Ilyenek azok akik molesztaljak is a munkaerőt. Kezelhetetlen primitivek.

2018. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hiaba allsz ki magadert, a fonok nem fog megvaltozni. Keress masik munkahelyet, ahol becsulik majd az ertekeidet.
2018. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Habár a volt főnököm amikor olyan levelet irt egy hiba miatt, hogy miert hibaztam, talán lotenyésztésbol van diplomám???



Akkor irtam neki az emberi/humán munkaerő és gépi/eszközök munkavegzesenek hibaszázalékárol egy hivatalos adatokkal teli összehasonlitast.jelentve, hogy en emberieroforras vagyok esalacsony a mutatom a hivatalos szazalekhoz kepest. Igazábol amugy mi kijottunk egymassal, jo volt a viszony csak akkor épp megsertett.

2018. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Libers Pertz ***** válasza:
Pszichológus segítségével, hiszen látszólag nem tudsz feldolgozni valamit ami kb minden munkahelyen így van, ez nem lehet egészséges.
2018. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A határozott, karakán ember nem irodában dolgozik """asszisztensként"""".
2018. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
9es te is tul sok motivacios idezetet olvastal. Csitt inkabb, ne szennyezd a virtualis terunket.
2018. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!