Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Övön alul beszólogató pincér...

Övön alul beszólogató pincér vegzált minket nem egy alkalommal egy étteremben. Szerintetek megérdemelte végül a kirúgást?

Figyelt kérdés
Gusztustalanul szexista volt velem, munkatársamnak pedig megalázó kommenteket vetett oda a külseje miatt. Kirúgattuk jóformán, mivel miután jeleztük a főnökénél, azonnal felmondtak neki. Szerintetek megérdemelte, vagy ti adtatok volna neki egy esélyt?

2018. márc. 7. 16:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Mivel a sztorinak csak az altalad interpretalt verziojat ismerjuk, meg az is lehet hogy ti voltatok a hunyok.
2018. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%

Én megkérdeztem volna a pincért is, kíváncsi lennék arra, ti mennyire voltatok bunkók vele, ugyanis probléma nélküli vendég esetében sosem tapasztaltam hasonló viselkedést, hiszen a kommunikáció arra korlátozódik hogy mit kérsz, és menyivel tartozol.

Az, hogy a pincér bunkó volt, a ti szemszögetek. Az, hogy miért volt bunkó, egy másik történet, amit jelenleg nem ismerünk, de biztosra veszem, hogy volt rá oka.

2018. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Minden ok nélkül megalázta a kollégámat a beszéde miatt. Ő lassabban beszél, mivel volt agyvérzése egyszer. Na, biztos nagyon megérdemeltük... Innen indult az egész. Ezután csak durvább lett a dolog.
2018. márc. 7. 17:12
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Jól tettétek.
2018. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén furcsállom egy kicsit.


Nekem ilyen még nem volt.


Na viszont olyan már volt hogy már bocs de "leb@@szták" elém az ételt, na ki is akadtam, nem is mentem oda többet.


Ja és vicc: most nemrég láttam be is zárt az étterem. :D


Na szóval nekem ilyen beszólogatás étteremben nem volt, inkább ilyen flegmázás meg mint írtam kb. mintha a levest a fejemre öntötte volna a pincér, ja és nem kötekedtem, nem is szóltam be senkinek.


Ja meg meg a hulladék étel is kiakaszt.

2018. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ilyen durva velünk is csak most egyszer. De valóban az is bosszantó, mikor undok fejjel ledobják elénk az ételt. Ilyen mentalitással miért megy el vendéglátásba dolgozni?
2018. márc. 7. 17:18
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Jól tettétek. Régebben még élt a vevőnek/kuncsaftnak/vendégnek mindig igaza van elv. Ma már a pincérek/kiszolgálók/eladók/vevőszolgálatosok olyan bunkók, mint a fene, és sajnos legtöbb esetben megtehetik mindenféle szankció nélkül.
2018. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha valóban így történt, ahogy elmondod, akkor megérdemelte.


A valóságban persze az esetek többségében a vendég iszonyatosan tahó, nem a pincér. Jobb helyeken már azért kivágják a pincért ha nem mosolyog eleget. Érdekelne, hogy mi volt a gusztustalan szexista és megalázó komment?

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Egyébként soha életemben nem voltam az a panaszt tevő vendég, étteremben ez volt az első. Viszont, ha néha néztek neten értékeléseket éttermekről, számtalanszor találni ilyen véleményeket, hogy a pincér bunkó volt, részeg, túl tolakodó, jóformán lehajítja eléd az ételt, külföldieknek túláraznak, stb... Akkor mindenki hazudik, és minden pincér a becsületesség és kedvesség megtestesítője?
2018. márc. 7. 17:23
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt hitte, hogy mert a kollégám sérült, én szánalomból vagyok a partnere. Nem egyszer jött vissza hozzánk, hogy kollégám ne engedjen engem el, meg arra tett utalást, hogy biztos már el is élvezett, amit a tányérba engedett. Gyakorlatilag az egész onnan indult, hogy kipécézte őt a sérültsége miatt, bár először azt hitte, hogy döntésképtelenség miatt beszél olyan lassan.
2018. márc. 7. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!