Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagyjam a melóhelyet avagy...

Otthagyjam a melóhelyet avagy sem?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem Mc Donaldsban, és ott takarítónak tálcaszedőnek vettek fel.

Elején elmutatta a kollégám, de már azt várja a 2. napon hogy vegyem fel a ritmust mert ő nagyon kifog kapni a főnöktől, hozzá tette hogy ez neki is jó meg nekem is.

Neki azért mert nem cseszegeti a főnök, nekem meg hogy hamarabb bele jövök munkába és engemet is megtart a cég.

Szerintetek jó szándék beszélt belőle, vagy inkább meg kellett volna mondanom a frankot?

Nagyon hajtottam magamat , ultimátumokat adott nekem a főnök parancsára.

Még hozzá tette hogy ne sértődjek meg nem csesztetés.

Most akkor mit gondoljak róla?

Kérlek segítsetek tapasztalatot gyűjteni ez helyesnek számít?



2018. márc. 7. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"Még hozzá tette hogy ne sértődjek meg nem csesztetés. "


Van még kérdés?

2018. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
És egyébként ha ennyin megsértődsz,akkor a büdös életben nem fogsz megmaradni 1 munkahelyen sem.
2018. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudsz pörögni, akkor e rabszolga poszt nem neked való...bár lehet azt várja kollégád, hogy helyette gürizz, addig ő maszturbál a telefonján...
2018. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az sokat jelent, ha hozzáteszi, hogy nem csesztetés. Nyilván ő is nyomás alatt van. Szerintem várjál még! Próbaidő mennyi?
2018. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ultimátumokat a főnök parancsára? Ez BIZTOS? Vagy csak kamuzza? Küldd el a p...ba, ha a főnöknek tényleg gondja van veled, mondja meg ő.
2018. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat, olyan primitív munka, hogy épkézláb ember 2 óra alatt betanul, nem 2 nap alatt. Nincs ebben semmi extra, felhívta a figyelmed a rutinos kolléga, hogy kapd össze magad, mert teljesíteni kell.
2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
GYORSétterem...ízlelgesd a szót ;)!
2018. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!