Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mennyi idő után érdemes rákérdezni, hogy mi van az emaillel?

Behívtak állásinterjúra tegnap, keddre beszéltük meg telefonon. Kérdeztem, hogy hova kéne menni, mondták, hogy a részleteket emailben küldik. Mennyi idő után illik telefonon visszahívni a hr-est, hogy nem kaptam e-mailt?

2018. márc. 8. 13:56  Privát üzenet  

A válaszok
Minél előbb. Velem pont a mostani helyem kapcsán esett meg, hogy elírták az e-mail címemet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. márc. 8. 14:21 Privát üzenet
De szerintem max. péntek kora délutánig várj! Spam mappában nézted amúgy?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. márc. 8. 14:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Néztem, sajnos nem volt ott.

# 3/4Időpont 2018. márc. 8. 14:40 Privát üzenet
Végül mi lett?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. márc. 12. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy féltini-félfelnőtt kapcsolatban mikor érdemes rákérdezni a szexre ha nem történik magától?
Érdemes lenne rákérdezni? Lent.
Mikre kell figyelni az albérlet megtekintésekor és a szerződés megkötése során? Mikre érdemes rákérdezni?
Kereskedőknél érdemes rákérdezni, hogy van-e lehetőség cserére?
Ilyenkor érdemes rákérdezni? L
Állásinterjún amikor megkérdezik, hogy nekünk van-e esetleg valami kérdésünk akkor mikre érdemes rákérdezni szerintetek? (Amik pozitív visszajelzést adnak az interjúzóról)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!