Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkáltatónak miért jó...

Egy munkáltatónak miért jó ilyeneket kijelenteni, hogy van helyetted 10 másik meg ki leszel rúgva?

Figyelt kérdés
Az eszébe sem jut, hogy a munkavállaló is kereshet máshol lehetőséget; illetve azért a fizetésért kár ekkora arcot ölteni. Pfff.
2018. márc. 8. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megfélemlített munkavállaló a legolcsóbb, annak mindent le lehet nyomni a torkán. Van, akinél az "el lehet menni, százan vannak a helyedre, itt döngetik a kaput" elég ahhoz, hogy a reális igényeket is letörjék.
2018. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Óriási igazságot mondtál, most úgy elvették a maradék önbizalmamat is, hogy mit akarjak még, hogy fizetést rendezzenek, örüljek, hogy dolgozhatok, sőt akár még fizessek is, ha kell. Szánalom, aztán, ha mégis lapátra kerülök, akkor jönnek rá, hogy voltam olyan dolgozó, mint bárki más, sőt különb is.
2018. márc. 8. 20:44
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ezeken mi röhögni szoktunk a kollegával. A vezetőknek ban egy olyan alpári stilusa, hogy nem győzzük karikatúrázni. Olyan röhögőgörcsöket kapunk hogy fáj a hasunk es könnyezünk ahogy utánozzuk.


Semmi szükség a fenyegetőzéseikre mert amugy nagyon jo munkaerők vagyunk, intelligensen belátjuk, azonnal javitjuk ha ne adj isten hibáztunk, de ők meg ezzel a "nen tudnak olvasni?!felmondjuk a szerződést" stilussal annyira primitívek :Dnéha olyan nehéz megállni amikor ők hibáznak, hogy ne szoljunk be, na ki nem tud olvasni?

Mindenesetre a kollektiva tuti jo. El nem tudtam magamrol képzelni hogy könnyesre nevetem majd magam egy munkahelyen:)

2018. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, én is könnyeztem, de nem a nevetéstől, nem tűnt egyáltalán viccesnek és még úgy ráadásul, hogy szakmailag meg vagyok elégedve velem. Akkor miről beszélünk? Cserélje le és akkor szakmai hiányosságok lesznek, ha az jobb.
2018. márc. 8. 20:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De amugy a vezetők néha poénra is tudják venni. Egyik kollega gyakran külsd rossz helyre számlákat, ami egetrengető hiba egyébként, de multkor ugy szoltak már be a vezetők erre, hogy megkérdezték hogy egyet legalább sikerült jo helyre elküldeni? :D
2018. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken én is röhögni szoktam. Akár a főnök szemébe is. És érdekes módon még mindig ugyan ott dolgozom. Üres fenyegetés semmi több. Viszont ha nincs rendben a fizetés és te szabályosan vagy bejelentve, akkor megemlítenék neki egy munkaügyi pert.
2018. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tul merev vagy kérdező. Én tudom hogy jobban dolgozom a vezetőnél is és összeteheti a kezét értem, a beszolásaival magát járatja le.
2018. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Alattam állítólag rezgett a léc, na de mi van akkor, ha a munkavállaló rezegteti? Így is emberhiány van, aztán meg jön a kétségbeesés.
2018. márc. 8. 20:53
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, merev vagyok, sőt képzettebb még a nagyfőnöknél is. Most már tényleg el kellene kezdenem vállalkozni, ha bele merek vágni egyáltalán. Itt nem lehet a főnök képébe nevetni, azonnali lapát. Utána terjedhet a "jó híre", de máshol meg a jópofizás megy neki. Azt gondolná bárki, hogy bosszúból tenném.
2018. márc. 8. 20:58
 10/22 Alain Delon ***** válasza:
100%
Már cikkeznek arról, hogy az országban van egy folyamatosan vándorló munkavállalói réteg akik egyik helyről a másikra mennek, ha nem tetszik valami. Akár az ország másik végébe is elmennek.
2018. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!