Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne az első gondolatod,...

Mi lenne az első gondolatod, ha megpályáznál egy állást, nem sikerülne, viszont még aznap egy nagyjából ugyanolyan részfeladattal megbíznának jelenlegi munkahelyeden (más munkakörre vettek fel)?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Írhatnál már konkrétumot, mert egy egyszeri feladatkiadásból, ami max pár óra nem kell messzemenő következtetést levonni.
2018. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eleve ha van melóhelyem nem pályázok máshova.


Na ha kirúgnak akkor pályázok máshova.


Vagy én mondok fel.


És hogy miért: amúgy is csak a 150-200.000-ig jutok el, mármint fizuba, nekem mindegy mi a munka, több nem lesz a pénzem, ennyi.

2018. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:nem szeretnék több konkrétumot írni,de állandó feladat lenne.Ez közelebb áll jelenlegi végzettségemhez.


Második:gondolom az a típus vagy,akivel tök fölösleges vitatkozni.Imádom a munkahelyem,még nem tervezek váltást,két év alatt két interjú belefér,sztm emiatt nem kell rosszul éreznem magam

2018. márc. 10. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

"akivel tök fölösleges vitatkozni"


Egyébként ja :D


Na és erre a jelenlegi munkahelyemen is rájöttek már.

2018. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De teényleg volt egy hely, 90.000 nettó a fizum, sehova se vettek fel, csak ide.


Na és jött egy "vezető" fickó, aki mondta hogy majd kitalál nekem ilyen meg olyan feladatot, hiszen mérnök diplomám van, milyen jó lesz.


Ránéztem, mondom 90.000 nettó?


Azt ki röhögtem, már nem vagyok a cégnél.


Mondani akartam neki hogy na akkor 2.000.000 nettó per hó és rendben is vagyunk.

2018. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mérnöki diplomával 90000 nettó :)

Akkor az én fizummal meg lehetek elégedve.

És közben,gondolom nem kerestél állást:D

2018. márc. 10. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondj konrétumot, de ne is várj konkrét választ...
2018. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De az akkor is vicces volt mikor mondja a fickó milyen feladataim lesznek, végighallgattam, majd nagyon röhögtem.


El kellett volna neki küldenem a fizetési igényem, plusz céges autó S65 AMG, legújabb iphone, stb.


Szerintem "lefagyott volna a csávó".

2018. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!