Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adjak neki valami apróságot,...

Adjak neki valami apróságot, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy kolleganőm,akit eléggé kedvelek és nemsokára lesz a szülinapja.Férjezett nő,szóval abszolút nem akarom,hogy célzásnak vegye vagy valami,de kollégák közül csak nekem árulta el a szülinapját.Szeretnék neki kedveskedni valamivel.fura lenne,ha adnék neki valami kis apróságot,csakhogy tudassam vele,hogy emlékeztem rá,vagy inkább ne? barátinak mondható a viszonyunk

2018. márc. 10. 18:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most ezt mi az istenért kellett átrakni ebbe a kategóriába?? nem pasi vagyok aki egy nőt akar megajándékozni,akkor meg miért nem volt jó a leszbikus kategóriában? -.-
2018. márc. 10. 20:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert ennek amúgy semmi köze, hogy kinek mi van a lába között. Te egy ember vagy és van egy másik ember, aki amúgy házas és neked bejön mellesleg, de meg akarod lepni aprósággal, mert szülinapja lesz. Kicsit chill már.
2018. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért mert tök lényegtelen a sztori szempontjából. Ha hetero pasi lennél, vagy meleg férfi aki egy házas férfit akar megajándékozni, vagy esetleg hetero csaj aki házas férfit akarna megajándékozni, akkor is ugyanezt tanácsolná mindenki.

És mielőtt nekem ugranál, nem én rakattam át csak gondolom ez lehetett az oka.

2018. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!