Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a helyemben?...

Felmondanátok a helyemben? (munkahelyi zaklatás)

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, egy kisebb ügyvédi irodában vagyok ügyintéző, hatan dolgozunk ott, a főnököm egy idősebb, 60 év körüli ember.

Ma volt a névnapom, kaptam tőle 2 puszit a többiek előtt ez alkalomból.

Délután mikor megyünk haza a munkából, be kell hozzá inteni elköszönni, mert ő általában marad még..ma is igy tettem erre behív, hogy kicsit beszéljünk.

Megkérdezte, hogy adhat-e 2 puszit még névnapom alkalmából, én meg mondom persze, nem gondoltam, hogy hátsó szándéka van..Erre megragadta az arcom a 2 kezével és számra adott puszit meg át akarta dugni a nyelvét a számba..Undorító volt.

Amnnyira lesokkolódtam, hogy semmit se csináltam otthagytam..mostani eszemmel már lekevernék neki egyet..

Nem tudom mit tevő legyek..beszéljek vele, hogy túlment a határon vagy mondjak is fel?

Perverz megjegyzései eddig is akadtak néha, de nem foglalkoztam vele túlságosan, tettlegesség nem volt, de úgy látszik lassan az jön.


Egyébként nem öltözködök és viselkedek kihívóan, nem érthetett félre semmit, nem régóta vagyok itt, elég visszahúzódó is vagyok mindenkivel.



2018. márc. 10. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire fontos neked ez a munkahely? Én biztos más állások után néznék és lépnék, amint lehet!
2018. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

Ahogy érzed, erre mit lehet mondani.


Ha érdekel a fickó akkor ne mondj fel, nem?


Lehet van egy nagy háza, stb.

2018. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Zoli780806 ***** válasza:
12%

Mondj fel!


Bár ha tényleg van egy nagy háza.....



:D

2018. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Millios körülbelül, de pont nem érdekel a pénze, meg maga az ember sem, fölleg, hogy olyat csinál velem, ami akaratom kívül van.

A munkahelyet nem igazán szeretem..őszig terveztem maradni csak, hogy azért mégse pár hónapot maradjak, ha már elkezdtem itt dolgozni..

2018. márc. 10. 20:28
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül, ha világosan elmondod, hogy te ebben nem vagy partner, lehet, hogy ez volt az utolsó próbálkozása.
2018. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

> mostani eszemmel már lekevernék neki egyet..


Nem, ütni semmiképp nem kell, csak annyit mondani, hogy többet ezt ne próbálja meg. Hatásosabb mint egy pofon, hidd el.

Ha könnyedén el tudsz helyezkedni máshol is, akkor mondj fel, ha szeretnéd megtartani a munkahelyedet, akkor készülj fel a következő ilyen akciójára, és arra is, hogy hogyan fogod helyre tenni egyszer s mindenkorra.

2018. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hétfőn beszélek vele ezzel kapcsolatban.

Bánom, hogy nem akkor rögtön, de nagyon lesokkolódtam.

Közben meg elkezdek keresni más munkahely után..

Köszi a válaszokat, kíváncsi volta, más hogyan látja ezt, felfújom-e a történteket..

2018. márc. 10. 20:34
 8/19 A kérdező kommentje:

6. igen lehet az kicsit túlzás :D

Nem vagyok az a verekedős típus, nem is ütöttem még soha senkit

2018. márc. 10. 20:35
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

“Perverz megjegyzései eddig is akadtak néha, de nem foglalkoztam vele túlságosan”


Mert? Mit gondoltál, ha szavakkal kipuhatolta, hogy hol a határ nálad, és azt tapasztalta, hogy nincs határ, te eltűrsz mindent egy rezzenés nélkül... akkor mégis mi tartaná vissza attól, hogy rádugorjon? Most sem csináltál semmit, az holtbiztos, hogy lesz még keményebb próbálkozása is, ha még egyszer beteszed oda a lábad.

2018. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, belátom, hogy már akkor elrontottam, hogy nem reagáltam a beszólogatásokra sem semmit.

Hétfőn megbeszélem ezt vele..

2018. márc. 11. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!