Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti kaptatok idén már fizetés...

Ti kaptatok idén már fizetés emelést? Mert én nem.

Figyelt kérdés
És ha nem kaptatok tervezitek hogy munkahelyet váltotok?

2018. márc. 11. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen kaptam.
2018. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. De így is váltani tervezek, mert kevesellem a pénzt, annyi munkáért.
2018. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Kellett, hogy kapjál, hiszen 2018.01.01-től emelkedett a minimálbér (és a garantált minimálbér) összege.
2018. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak annak kellett kötelezően emelni akinek nem éri el a mosatni minimálbért a fizetése.

Aki többett keres azoknak nem kötelező


Sajna nem is kaptam

2018. márc. 11. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kaptam, nálunk októberben van emelés, de a fizikai dolgozók kaptak, pedig nem minimálbéresek voltak, szellemiwk csak októberben kapnak, hacsak más nem indololja az emelést, pl áthelyezés vagy valaki kér, mert esetleg felmondana anélkül
2018. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező évente emelni a fizetésedet a végtelenségig..Gyári melós ismerőseim világ életükben valamennyivel a szakmunkás minimálbérnél egy kicsit többet kaptak, van aki ott dolgozik 40 éve és ugyanúgy keres mint amikor felvették. Nyilván nem 1500 Forintot, de arányaiban ugyan annyit.Mindenki maga ossza be a pénzét, van aki megelégszik a kevéssel, van aki sokat keres de ha nem emelik még tovább akkor úgy érzi nem becsülik meg és tovább lép. tehát van minden esetre példa.
2018. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen kaptam,és nem a minimálbér emelése miatt.
2018. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is fogok, de váltani fogok a szabadúszásba. Így is fusizok, most még olcsón, majd apránként, de nem alattomosan emelni fogom a tarifát. Ettől függetlenül nem érzem én sem igazságosnak, hogy a gbm-os mindig megérzi a változást, aki pedig kevéssel felette van, az nézd, mint a lukinyúl.
2018. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egy petákot se kaptam se tavaly se idén pedig idén kellett volna hiszen a bérem már a min bér alatt van de akkor se emelnek.


Úgy játszották ki hogy mindenkit áttettek papíron 6 órába 8 helyett és arra fizetik a 6 órás min bért vagyis még annyit se kapok mint eddig mert eddig is a minbért kaptam de 8 órára.

Most csak 6ra kapom de persze ugyanúgy 8at kell benn lenni.

És meg is mondták egy szót ne halljanak senkitől akinek nem tetszik menjen el.

Senki se ment el nem is fog, hova is menne persze.

2018. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet kapok, mint tavaly.
2018. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!