Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fenntartható Big4-nál...

Shaggy95 kérdése:

Mennyire fenntartható Big4-nál dolgozni?

Figyelt kérdés

Ősztől fogok kezdeni gyakornokként az egyik cégnél. Akik teljes állásban vannak valamelyik nagy könyvvizsgáló vállalatnál, írnának arról, hogy: -A szezon lecsengése után mennyire nyugis az azt követő időszak? -Tényleg a beszűkült, droid emberek vannak ott többségben? -A szabadidő fehér hollóvá válik? -Mennyit dolgoznak szezonban és azon kívül egy nap? (legkeményebb nap, leglazább nap, ami eddig volt)

Kíváncsi vagyok mindenki kommentjére, akinek van tapasztalata. : )Köszi szépen a válaszokat előre is!



2018. márc. 11. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem a tesom huzottble ket evet a Pwc-nel. Nem igazan jott be neki, droidmelo napi 12 oraban, tok unalmas, monoton taskok, egesz napos excel bamulas. Otthagyta, most tok mast csinal, azt szereti.
2018. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
KPMGnél voltam egy évet, HD érdekel pmben mesélek
2018. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

3 év Big4 van a hátam mögött, szintén gyakornokként kezdtem. Nem tudom melyik Big4-nál leszel gyakornok, nálunk ők nem túlóráznak, vagy ha szezonban mégis több a meló, akkorse elvárás, hogy megszakadjanak.


A társaság jó, nem gondolom droid munkának, de beállítottság kérdése, kinek mi jön be. Ha valakit lefáraszt a 8-4-ig egy db gomb nyomogatása is egy SSC-ben, nem ez lesz álmai munkája.

2018. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!