Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál, ha a főnököd...

Felmondanál, ha a főnököd ordenáré módon, ordibálva beszélne mindenkivel és veled is?

Figyelt kérdés

Igazán alpári és megalázó stílusban. Egyik nap mond egy dolgot, ha másnap úgy csinálod, lehord mindennek és elküld délre, az engedélye nélkül nem szabad levegőt sem venni, persze van úgy, hogy fél nap áll a munka, mert nem hajlandó szóbaállni senkivel. Ha mész kérdezni, elküld melegebb éghajlatra. STB. Az alázás mindennapos.

Ma ezért voltam szerencsétlen, idézem: "Ez a szerencsétlen is mindent rögtön el akart intézni."

A főnök idejéből 5-10 percre lett volna szükség ahhoz, hogy el is tudjam. Persze 3x vágott ki alja, kocsmai stílusban és én vagyok a világ legpofátlanabb embere, mert akartam dolgozni.


2018. márc. 12. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, volt is már rá példa. Szerencsére csak egy cégnél volt szerencsém ilyen főnökhöz, ott 2 hét után felmondtam.
2018. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen főnököm. Gyógyszerekre ivott pálinkát, munkaidőben. A titkárnőt egyszer nagyon durván megríkatta, aztán kiderült, hogy nem is a lány hibázott.

Velem is így beszélt, párszor, fél évig bírtam, aztán egy nagyon durva vita után eljöttem.

Utána hallottam, hogy öngyilkos lett. Nem tudtam nagyon sajnálni, a családját inkább.


A te főnököd is iszik?

2018. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen hely.


Na volt egy munkahely, én is akkor kezdtem el használni a kocsma kifejezést, azt vettem észre itt a másik széjjel verése megy.


Kisétáltam, és otthonról elküldtem a felmondásom, kifezettek azt csá, mondom ebbe a kerületbe nem megyek többet.


Aztán volt egy, 2016-ban, megkaptam a szerződést, az állt benne: minimálbér, 3 hetet lehúztam, persze kiderült egyre több a meló. Kedd volt, 10:00 óra, mondom autóba be, mentem haza, otthonról email-ben "tájékoztattam" a céget.

2018. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az én főnökömnek nincs mentsége arra, hogy miért ilyen. Tudtommal nem iszik, de mindig is ilyen volt.

Ma én is sírtam, nem a munkakörömben dolgozok, amire felvettek hivatalosan, hanem pont titkárnőként, reggel 3x dobott ki, alá kellett volna írnia valami papírokat, nem is hallgatott meg, elküldött csúnyán. Egész nap állt ezért a munka. Aztán később amikor valaki más tette szóvá, hogy jó lenne aláírni, akkor meg azért voltam hibás, hogy miért nem vittem be. Pedig ott voltam 3x. Aztán meg azért lettem szerencsétlen, hogy mindent gyorsan el akarok intézni. Egy nap engedélyt adott, hogy elvehetem a pecsétjét, amikor csak akarom és megengedte, hogy akármire rátegyem, amit ő aláírt. Nem sokkal később összehordott mindennek, hogy miért vettem el és tettem rá azokra az iratokra, amiket aláírt. Idézem: "legközelebb a f....mat is előveszi?"

2018. márc. 12. 17:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... ha amúgy jó a munka és jól fizet, akkor inkább jelenteném a dolgot a feletteseinek, illetve meglebegtetném, hogy perelni fogok. A verbális agressziót és a megalázást nem köteles senki eltűrni. Legrosszabb esetben ki kell majd lépnem. Legjobb esetben a főnöknek lesz baja és megtanul emberként viselkedni.
2018. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez az én főnököm irtó befolyásos ember. Jelen van a politikától kezdve minden terepen. Perelni és megfenyegetni nem merném.

Egyelőre nincs más munkalehetőségem a láthatáron sajnos. A vicces az, hogy a környezetemben mindenki irigyel, hogy ilyen nagy emberrel dolgozom. :'D Nem szokásom panaszkodni, viszont a mai napom is pl. kritikán aluli volt...

2018. márc. 12. 17:33
 7/15 A kérdező kommentje:
A fizetés az jó, a munka kevés van, de azt a keveset egész nap csinálom, mert pont a főnököm akadályoz.
2018. márc. 12. 17:35
 8/15 A kérdező kommentje:
-a
2018. márc. 12. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem maradnék. Munkát az talál aki akar. Azt meg az angol királynőtől se tűröm, hogy úgy beszéljen velem, mint egy darab szarral.
2018. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyunk egyformák és ebben itt neked senki sem fog tudni segíteni. Ha bírod,hogy aláz,akkor csináld,mert jó a pénz és nem kell megszakadnod. Gondolom hölgy vagy,ha most hagyod magad, lehet hogy később szexet is akar. Vannak aki ezt is kibírják. Én férfiként már akkor kilépnék,ha a főnököm annyit mondana,hogy hülye vagyok. Nem érezném igazságosnak,hogy neki egy hülyének kellene fizetnie. Én kilépnék,bármit is mond itt más
2018. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!