Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan kezdődik a ki hova...

Hamarosan kezdődik a ki hova megy nyaralni/fesztiválozni i jellegű versengés, titeket is idegesít?

Figyelt kérdés

Azt hallgatni ki hova mikor kivel stb. Engem főleg ez a Horvátország mánia meg a fesztivalos hivalkodas zavar. Főleg amikor ömlesztve jönnek Facebookon instagramon stb.


NEM VAGYOK IRIGY. Örülök neki amikor a szomszéd meséli merre jártak vagy amikor ismerősök beszámolnak egzotikus utazásról.


Csak ezt a csőcselék képmutató státusznyaralast nem tudom elviselni.


Ti hogy vagytok ezzel ?


2018. márc. 13. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Átérzem, ezért megyek inkább idén is Dominikára.
2018. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vagyok ezzel, hogy se Instagramon nem vagyok fent, sem facebookon. Így csak azok tudják mikor mit csinálok és kivel, akiknek valóban el szeretném mondani. Nyilván sokan hiszik azt, hogy a 4 fal között ülöl 365 napon keresztül, mert nem használok f@.szbukot és nem rakom ki az eletem minden fontos pillanatát, de nem érdekel. :D
2018. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
kicsit sem tud érdekelni, ha ettől többnek érzi magát, akkor ki vagyok én, hogy az útjába álljak? :D
2018. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Maradra megyek, így kimaradok ebből a "szórakozásból".
2018. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Mivel nekem nincs kedvem hullarészegen fetrengők között lenni az egyik ilyen bulin, pláne, hogy nincs is jelenleg olyan koncert vagy program amit megnéznék, így sehova. Majd a családommal megyünk nyaralni, az nekem teljesen jó. Másodikosként ráérek én még a fesztiválozással :)

Inkább valami készségfejlesztő táborba megyek! :)

2018. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Mi sok koncertre járunk és tavaly szép helyekre utaztam, de nem vagyok fent facebook-on. :D Szóval alig tudja valaki. Egyik barátnőmnek meg egyáltalán nem szoktam ezeket mondani, mert ő egyáltalán nem tud nyaralni menni mostanában (nekem csak saját nyaralásra van pénzem sajnos, pedig elvinném).

Fesztiválokat én sem szeretem.

A Horvátország mánia engem is irritált egy időben, pedig vannak ott igazán gyönyörű helyek.

2018. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Engem ez soha nem tudott zavarni, tényleg nem érdekel, még egy picikét sem. Mindenki azt csinál amit, akar..felőlem oda megy nyaralni vagy fesztiválozni, ahová csak szeretne, nincsen hozzá semmi közöm és ettől még én is ugyanúgy meg tudom tenni azt, hogy magamal foglalkozom és ennek megfelelően azt csinálok, amit szeretnék. Én ilyen dolgokon nem tudok felidegesíteni magamat...
2018. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
A legkevésbé sem érdekel, nem tudom mit kéne rajta izgatni magam, hogy ki hova megy vagy épp hova nem.
2018. márc. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Oké, nem vagy irigy. De akkor nem igazán értem, hogy mi zavar téged? Az, hogy megoszrták facebookon, hogy hova mennek, illetve hol vannak? Meg hogy elmondják a munkahelyen? Vagy mit értesz képmutató státusznyaralás alatt?
2018. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Valahol értem a problémát, a képmutató kcsögöket én se bírom, de nem hiszem, hogy ezzel foglalkozni kell.
2018. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!