Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kételyeim vannak a lehetőségei...

Kételyeim vannak a lehetőségeim terén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy raktàrban dolgozok,komissiozokmar egy eve,bermunkaskent kezdtem itt.Januarban a raktàr cege ahol bermunkas voltam atvett sajat embernek.Az oraberem ugyanugy 800ft maradt. A munkaval semmi bajom imadom csinalni lekot,szeretem,hogy porogni kell,nem is melonak fogom fel hanem hobbinak,viszont egy dologbol nagyon elegem van miota itt vagyok,hogy a kollegaim hetente rendszeresen lognak,van aki ket hetig nem jon es semmit se tudnak rola..A csoportvezetok nem szolnak mert igyis emberhianyban vagyunk es nem akarnak megnagyobb bajt.. Mondtam a fonoknek,hogy unom,hogy a kollegaimat allandoan kikell dolgoznom mert nem jarnak be..Felajanlott nekem egy muszakvezeto poziciot,de nem ezen a reszlegen ahol vagyok hanem masik reszlegen..Persze mondtam,hogy csinaljunk egy probanapot es kiderul,hogy menne e meg,hogy en is akarom e...Ketsegeim vannak mert beleszoktam a dolgokba ezen a reszlegen ahol vagyok,itt majdnem mindent tudok ismerem a kollegaim ismerem a dolgokat,de felek,hogy az uj reszlegen nem tetszene az a fajta melo,ott nem papir alapjan szednek hanem RF alapjan,ott nem kell 20-30kg-kat emelgetni mint nalunk felek,hogy beleunnek ott abba a fajta munkaba,hogy ott nem kell annyira porogni,viszont a penz is dontoszerep mert muszakvezetokent tobb penzt kapnek mint most,persze tobb feleloseggel jarna...Nem is a felelosegtol felek,hogy mivan ha a hat emberembol ketto jonne be vagy mit fogok reagalni ha a fonok leszid mert nem tetszik neki valami,inkabb attol felel,hogy az a fajta munka nem lesz nekem annyira kihivas es porgos mint itt ahol vagyok szedőként..Ezen reszlegen nem tudna velem mit kezdeni,harom csoportvezeto van minek rakjon be egy negyediket? Meg itt nalunk nem annyira van lehetoseg kiteljesedni mint a masik reszlegen ezert ajanlotta fel mas teruleten ezt a poziciot.. Aggaszt az is,hogy egyedul lennek vagy lenne egy jobb kezem mint a mi reszunkon,hogy a regi csoportvezetonek van ket segitsege mert egyedul nem gyozne azt a sok melot..Nem erzem magam annyira kiralynak,hogy egyedul egy megbizot tudnek csinalni ugy,hogy nincs egy jobb kezem akivel egyutt mukodunk..Nem tudom mitevo legyek.Persze a probanapon kiprobalom a dolgot es donthetek de bizonytalan vagyok.
2018. márc. 17. 12:07
 1/1 A kérdező kommentje:

Kb az forog a fejemben vagy elvallalok egy olyat amit lehet nem fogok szeretni de tobb a penzem vagy maradok a mostani oraberemben es 12 orazok,hogy tobb legyen a penzem de szeretem amit csinalok.A csoportvezetok nem orulnek ennek,hogy elmegyek mert elmondasuk szerint biztos ember vagyok meg a munkaerom sokat szamit

..

2018. márc. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!