Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Fiúk, mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Tegnap céges buliban voltam, ahol olyan kollegák is voltak, akiket nem igazán ismerek. Kaja után kezdődött a tánc, viszont mindenki nyugis volt, nem sietett sehova. Az egyik kolleganő, akit eddig nem ismertem, csak hallásból, neki vágott táncolni, de úgy, hogy a többiekkel azt hittük, mindjárt levetkőzik. Dobálta a fejét, a haját ide-oda, rázta a seggét, levette a szemüvegét, kacsatáncolt, dobta magát ide oda, pedig nem egy soványka nőci. Volt egy kis feszültség a levegőben, de úgy éreztem ezt mind a főnökért csinálja. Aztán táncoltak együtt is.. Na de a kérdésem. Ez nekem annyira ciki volt, hogy én ha férfi lennék, biztos rá sem nézek. Fiúk nektek bejön ha valaki ilyen? Felhívja magára a figyelmet...

2018. márc. 19. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hogy egy idióta, és nyilván buta is mint föld.
2018. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
(a)
2018. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam...


De vajon létezik, hogy a főnöknek bejött ez a hejehuja?

2018. márc. 19. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát fura. Én tuti nem állnék ki táncolni, ha senki sem táncolt.

De lehet, hogy csak fel akarta dobni a hangulatot, hogy másik is merjék elengedni magukat.

Bár lehet, hogy ő túlságosan is elengedte :) Talán volt benne egy kis alkohol, amiért túl laza lett :)

A főnöknek meg nem tudom, hogy ez tetszik-e. Nem minden férfinak ugyanaz tetszik. Azért mert szerinted nem soványka, lehet, hogy másnak meg pont ez az alkat az ideálja.

2018. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként az ilyen céges bulikon mindig van valami ciki helyzet, amikor az emberek már bepiálnak :) És hát elég fura, mert buli, de mégiscsak a munkatársai között van az ember és nem a baráti társaságában.
2018. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, de az a vicces az egészben, hogy a csajszi nem ivott semmit.
2018. márc. 19. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem bírtam volna röhögés nélkül. :D
2018. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy csak a zene kábította el :DDD

Engem különösebben nem zavarnak az ilyenek, csak röhögök rajta. Addig jó, amíg nem rajtam röhögnek :D

2018. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
primitív, nem jön be
2018. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Röhögtünk mi is, meg nagyokat nézett a társaság
2018. márc. 19. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!