Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire hátráltatja a munkát,...

Mennyire hátráltatja a munkát, munkahelyi életet, ha valaki nő létére sebész?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy igaz-e ez a legenda, hogy még ma is lenézik a női sebészeket, tényleg nem bíznak-e bennük?

2018. márc. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az orvosokat alapvetően tisztelet övezi mindegy hogy ffi vagy nő.

Láttam idiota nővéreket, egymást és a betegeket is szekálják, mennek a pletykák ezerrel és amikor megjelent egy orvos mindenki haptákba vágta magát joformán, pedig még csak gyakornok volt.

Nem a nemek közt tesznek különbséget hanem státusz szerint van hierarchia

2018. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy a neme, csak hitesse el vellem, hogy tudja mit csinál. Nincs rosszabb egy bizonytalan orvosnál.
2018. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Úgy esjtem, a kérdés az volt, hogy a szakmán belül nézik-e le a nőket. Hát nem vagyok orvos, csak informatikus, de tekintve, hogy az egyetemi képzésem során volt olyan tantárgy, amin azért nem mentem át, mert nő vagyok, hiába tudtam többször annyit a tételből, mint az előttem hármasra vizsgázó srác, nos... remélem, hogy nálatok fejlődtek az emberek. A mieink megrekedtek a középorban.
2018. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki tud az tud. Versengés, rivalizálás az meg van mindenhol. Ha irigynek kell lenni a másikra, akkor nem számít a nem, gázol át a férfi a nőn, a nő a férfin.
2018. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Hát van jópár szakma, aminél ha megjelenne egy nő, előtte nyelnék kettőt.

Biztosan vannak szupernők(vagy annak hiszi magát) akik tudnak mindent, de nem ez a jellemző.

Nem megbántani akarom a nők nagy részét, mindenki jó valamiben, de ami nem megy, kár erőltetni.

Sokan úgy vannak vele, neveltetésükből kifolyólag hatalmas önbizalommal indulnak az életben(lásd 3-as válaszoló...), de ha gyakorlatra, vagy az életben sor kerül a bizonyításra, akkor jönnek a bajok, meg a depresszió, stb.

2018. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
#5 Nyilván tájékozott, széles látókörű, nagybetűs FÉRFI lehetsz, és természetesen mindent tudsz rólam. Fogalmad sincs, mik vannak mögöttem, a töredékébe beleroppannál.
2018. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még válaszok
2018. márc. 22. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm volt barátnője szívsebésznek készült, és azt mondta, hátrány. Egyetlen nő lett az osztályon, nem tudok pontos sztorit, ő elég keményen megdolgozott érte.
2018. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as, hogy derült ki? Mondta neked a tanár? érdeklődésből kérdezem, nem kötekedésből.
2018. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!