Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az adott témával...

Mit gondoltok az adott témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen tènyezők kellenek ahhoz, hogy egy dolgozó munkakedve visszaessen?
2018. márc. 22. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Például egy laza munkahelyen, ahol mindenki lazára veszi a munkát, bele adsz apait anyait (pedig nem szükséges), ez lesz tőled a megszokott és kb mindent rád fognak bízni. Hiába csinálod szívesen, egy idő után azért sok lehet. Meg nem is fair.

Én ilyen voltam. Amíg a többiek hozzám képest lazsáltak, én gőzerővel dolgoztam. Végül is azért mentem és jobban is szeretem ha mindig van mit csinálni mert gyorsabban telik az idő. Viszont ilyenkor mindig engem találtak meg mindennel, ezzel visszaélve.

Egy idő után el is ment a kedvem, visszavettem a tempóból és érezhető volt a különbség. Meg is említették, hogy nincs már meg a lendület ami korábban. Pedig akkor dolgoztam az ottani normál tempóban.

A másik, amin múlik az a közeg.

Ha vannak olyan munkatársak akik kétszínűek, kibeszélnek, áskálódnak a hátad mögött, az is el veheti a kedved. Sőt! El is veszi.

A másik, ha stresszes a meló.

Nagy a felelősség, a nyomás.

Vagy csak ha szimplán nagyok az elvárások a dolgozóval szemben. Vagy ha nagy a a hajtás.

2018. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van még egy dolog amit elfelejtettem említeni, az pedig az ha monoton a munka.

Mindennap kb ugyanazt csinálja az ember, hamar meg lehet unni és mondanom se kell, hogy ha unsz valamit akkor mennyi kedved van hozzá..

2018. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B*lf**z főnök, b*nk* kollégák, kifizetetlen túlórák.
2018. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony fizetés.


Szerintem ha valaki minimálra van bejelentve, és akár kap még borítékot akár nem, az olyan tényező, hogy szerintem normális ember ilyenkor csak támasztja a lapátot.


Nekem volt egy ilyen hely, 1 hónapig voltam ott, sőt kiderült hogy egyre több a meló, "összeomlott az egész rendszer".

2018. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy adott pillanatban nem megfelelő mondat használata a "főnöktől×"; nem érdekli egy-egy probléma×; dodzsemezés a munkahelyen, amit rendezni képtelen a "főnök", így a munkatársak "intézkednek".
2018. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!