Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek az interjuztatom...

Hogyan legyek az interjuztatom szemeben motivalt?

Figyelt kérdés
Kiköltöztem nemetorszagba, jelenleg munkat keresek. Viszont eleg gyatra a nemet tudasom tud valaki tippeket adni miket mondjak? Nyilvan nekem is vannak elkepzeleseim, amiket leirtam, de biztosra akarok menni hogy felvegyen a pali. Koszonom

2018. márc. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegy eszembe jutott valami mikor legelőször elkezdtem munkát keresni, internetes forrásból, mondjuk lesz még ilyen időszak, na szóval nekem is mondták hogy nem tűnök motiváltnak.


Most ezekre visszatekintve nevetek rajta.


Miket mondjak?


Ezt így nem lehet megmondai, általánosságba beszélni erről nem is lehet.


Azt kell mondani, hogy felvegyenek, ha nem szimpatikus a munkahely akkor meg azt kell mondani hogy nem érdekel.

2018. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ő szemében.....hmmm...motivált....ragadd meg a torkát s üvöltsd, kell a meló s vegyél fel!!!

Szerintem ez elég motiváltnak vélhető;)


Érdeklődj a leendő munka iránt s dicsérd a választ, mint 8-16-ig a munkaidő..az remek, mert sosem tudnék elkésni!

Mennyi a fizu...xxxx...kitűnő!

Persze, azért ne nyalizz be nagyon, mert biztos van azon poszton is valaki:D

2018. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért megy ki valaki, ha nem beszéli a nyelvet? Ugyanolyan vergödés, mitnha itthon élne kevesebb pénzböl. Az ilyen munkásokat csak átverik a németek, olyan hullafáradtra dolgoztatják öket, hogy a német nyelvre nem marad idejük, aztán kulloghatnak haza Magyarországra.
2018. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

3-as:


Mondjuk ez tényleg így van.


Széthajtanak, azt dobnak el.


Mehetsz haza.

2018. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4


Meg ugye van egy csomó occó-jó munkaerős migrijük, akiket el kell tartaniuk még occóbb munkaerővel:DDD

Szerintem minden magyarnak le kellene lépniük németből, hogy megkapják a "jót".

2018. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ezt úgy mondom, hogy anyám kint dolgozik németben. Ö se tudott semmit mikor kiment, hát jó szar is volt, mondta. Sokat dolgozik, heti 6 napot mindig, ritkán 5-t. A párjával kettö keresetböl élnek, olyan mintha itthon élnékek, csak nagyobb számokkal, meg egy tisztább környezetben, aztán ki tudja mennyire lesz tiszta pár év múlva az ingyenélö szír barátainktól.

2018. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!