Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy haverom vett 300 fontért...

Egy haverom vett 300 fontért egy lézerkardot, és elmesélte a mukahelyén valakinek és most az egész cég arról beszél hogy neki ilyenje van meg folyton ezzel próbálják csesztetni. Mitől csinálják ezt és mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés
Én arra tippeltem hogy az emberek irígyek rá hogy ennyi pénzt szórt el, és ha őt lejjebb bírják nyomni akkor az ő önbizalmuk szerintük magasabban lesz.

2018. márc. 24. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem inkább hülyének nézni hogy ennyire hiába való dologra ennyi pénzt elszór?
2018. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van aki drága festményt vesz a szoba falára es mégse nézik hülyének. Ő egy kardot vett. Attól még valaki nem lesz hülye mert rosszul kezeli a pénzt.
2018. márc. 24. 17:05
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem csak viccesnek tartják, hogy egy "játékot" vett, mint egy kisgyerek.

De ez téged miért érdekel???

Elnevetgélnek a melóhelyen, a haverod meg ne vegye magára, nevessen a többiekkel.

2018. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kb 4 hónapja foglalkozom önfejlesztéssel meg most elkezdett érdekelni a pszihiatria is és engem kérdezett meg hogy mit tehet ilyen helyzetbe. Megmondtam neki hogy fogalmam sincs de majd utánna járok a témának.
2018. márc. 24. 17:29
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Mielőtt bárminek is utána jársz, csak hogy tudd: "pszichiátria"
2018. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne legyen már ilyen szerencsétlen a haverod.

Először is nem kell mindent elmesélni a munkahelyen.

Vagy magával viszi a munkahelyre a lézerkardot???

Ha meg viccelnek vele, akkor ő is vicceljen. Én tuti mondanám, hogy holnap behozom és megküzdünk :D

2018. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást!!!
2018. márc. 24. 17:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy először még nem foglakozott vele csak mostanra már mindenki ezt nyomja és már elkezdte zavarni. Már fél éve megvan neki csak most szóba került beszélgetésbe es elmondta valakinek az meg végigkürtölte a cégnél. Igazad lehet hogy nevetnie kellene velük.
2018. márc. 24. 17:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Vigye be, mutassa meg nekik és játszanak vele együtt. Tuti, hogy lenne még pár munkatárs, aki szintén szeretne ilyen kardot :D
2018. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én sose adnék pénzt ilyenért de egyébként tényleg állatul néz ki.
2018. márc. 24. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!