Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Összevesztünk, de hogyan...

Összevesztünk, de hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám. Régóta tetszik, tud róla, de mivel ez nem kölcsönös, nem lett belőle semmi. Van egy másik kolléga, ők ketten nincsenek jóban, én meg mindkettővel jóban voltam - viszont a "harmadik" személy mondott valamit, ami mint kiderült, félig volt csak igaz, én pedig ezt későn tudtam meg. Mire mindenre fény derült, összevesztem a kollégámmal, aki tetszik nekem.


Személyesen nem beszélünk, ritkán is találkozunk. Viszont nagyon rossz érzés, hogy egymáshoz sem szólunk. Ő látszólag el is felejtette az egészet, semmi jelét nem mutatja, hogy baja lenne velem, nekem viszont rossz érzés. Ő is megbántott engem a veszekedés során, de bocsánatot akarok kérni tőle, hogy legalább beszéljünk vagy köszönjünk egymásnak. Személyesen nem menne, mert most ment szabadságra. Illetve nem is lennék rá képes, mert túl érzékeny vagyok. A legjobb lenne inkognitó módban megoldani az egészet, amiből csak sejti, hogy én vagyok mögötte. Ezt viszont egyrészt gyerekesnek érzem, másrészt még rosszabbul is elsülhet, mint most van.


Ti mit tennétek a helyemben? Vagy inkább hagyjam az egészet és majd idővel jobb lesz talán?


2018. márc. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
nem csodálom, hogy nem kellesz neki, irtó béna vagy
2018. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Munkahelyen dolgozunk, nem kavarunk, nem keverünk.

Látod, máris rossz a hangulat ami a teljesítmény rovására megy. Arra koncentrálj amiért oda felvettek.

2018. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A teljesítményről egy szót nem írtam, pont azért, mert abban nem változott semmi emiatt. Arra is adna választ valaki, amit megkérdeztem a kiírásban? Kioktatást nem kértem.
2018. márc. 24. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Inkább dolgozz és ne pasizz.
2018. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!