Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún ti tettek már...

Állásinterjún ti tettek már fel kérdést az interjúztatónak, ami láthatóan kínosan érintette?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tettek-e már fel kérdést, az elődötök távozásának okáról, a fluktuációról és stb.
2018. márc. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy egy minimális tapasztalattal rendelkező interjúvolót ez megingatna. Ha meg a magánéletébe turkálsz akkor ki is vág nagy eséllyel.
2018. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem aztán marhára nem érdekel az interjúztató magánélete. De nekem már volt olyan, hogy egy interjún megkérdeztem mennyi ideig volt az elődöm és miért távozott, erre kínosan vigyorgott és mondta hogy jegeljük a témát.
2018. márc. 25. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D

-kérem beszéljen egy kicsit magáról!

-Kérem feltenne nekem kérdéseket, ami igazából érdekli? Nem szeretném felesleges dolgokkal fárasztani.


Nem tetszett neki az általam geberált szitu, de belement és felvettek :D

2018. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen.


-"És amùgy szeretnek itt melózni az emberek?"

2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eh, ezt én is megkérdeztem, jóhiszeműen azt gondoltam, hogy kismama az elődöm. De bevallotta a fickó, hogy jobb fizetésért váltott. :P
2018. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérdezem, hogy miért keresnek embert: bővül a csapat, vagy valaki távozik, és ha távozik, akkor miért. Nem hinném, hogy kínos lenne, szerintem egy ilyen kérdésre az interjúztatónak is fel kell készülnie.
2018. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem : MAGA dolgozna ennyi pénzért amennyit nekem kínál?

Csak a kínos csönd.

2021. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!