Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Román nyelvtudást milyen...

Román nyelvtudást milyen munkában tudnám használni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nincs róla papírom. 12 osztályt végeztem (érettségivel) ezenkivül nincs szakmám vagy diplomám. Az angolon és a németen kivül még románul beszélek, valahol előny lenne?

2018. ápr. 1. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Például szállitmányozó cégek, akiknek román ügyfelei vannak.... csak egy pelda
2018. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Call centeres munkában, láttam egy-két ilyen hirdetést amikor még munkát kerestem.
2018. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségen. Magyarországon elkapott román bünözők tolmácsaként bár ahhoz vizsgázni kell, hogy hivatalos tolmácsként elfogadjanak.
2018. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak Budapesten érdekel?
2018. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

kásztyüt tássék, vágyé ásárnyöt tázsvér, mérláág..nám kö mérláág..


ez is egy szakma, sőt több mint szakma

2018. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
stf
2018. jún. 18. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten rengeteg románul tudó erdélyi születésű lakik. Egy csomó munkatársam Romániában nőtt fel. Nem számít különlegesnek a román nyelvtudás (ha kell is, a túlkínálat miatt alacsony az ára), így kicsi az esély, hogy valaki csak abból meg tudjon élni.
2018. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!