Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha itthon nem kapnátok állást...

Ha itthon nem kapnátok állást melyik országba mennétek dolgozni?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem olaszba mennék, valami tengerpartos helyre. Inkább mint pl. Anglia vagy Németország.


Ti hova mennétek?


2018. ápr. 1. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia vagy Belgium.
2018. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Alaszka.
2018. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Ausztriába jöttem, ez nekem praktikus mert nagyon közel lakom a határ mellett, így könnyen haza tudok ugrani.

Ha folyamatosan tengerparton élnék elveszne a tengerpart varázsa. Olyan mintha szeretnéd a pizzát és egyszer csak minden nap azt kellene enned. Egy hónap múlva rá se tudnál nézni.

2018. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Drazicc ***** válasza:
Oda mennék, ahol a legjobb ajánlatot kapnám, de ha mindenhol ugyanolyan lenne akkor Finnországba. Engem nem zavarna a hideg feltéve ha néha hazajöhetnék.
2018. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak állás kérdése ez...


Magyarországnál melegebb éghajlatra biztosan nem, de nem is -40 fokba. Ez leszűkíti a kört. A legelterjedtebb célpontok Németország, Ausztria és Nagy-Britannia. Német nyelvűhöz nem, mert a hangzása és maguk az emberek is eszméletlen irritálóak. Britekhez azért nem, mert mindig esik, Íreknél dettó.

Észak-Európa nem szimpatikus, nem tudom miért, de mintha egy más dimenzióban élnének az ottani emberek és nem pozitív értelemben. Oroszország nyilván kizárva...

Akkor marad Alaszka, Kanada, meg észak USA, annak is inkább a közepe. Ezek közül legkönnyebb élet Kanadában meg észak USA van, úgyhogy valahova oda. Ezek élhető és modern helyek, semmi szélsőség. Optimális.

2018. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kanada
2018. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 fery66 ***** válasza:
Ausztrália, aztán meglátjuk.
2018. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Spanyolorszagban vannak huvosebb helyek mint a 45 fokos Budapest belvarosa. es szebb is. a kaja magyarorszagon nagyon szar minosegu. mar a piacokon is nezni kell. doglott nyulhus. tengeri hal frissen 1 euroert vagy 5 ert huszfele hal.van Madridban is. itthon? pocsolyaizu halak. ez meg kerdes hogy hol jobb? franciaorszagbannis eltem, tetszett nagyon Parizsban egesz konkretan..ez migransozas csak a kulso keruletekre jellemzo. lasd magyarorszagon Ozd vagy a XI. kerulet szar reszei. vagy a Kalvaria ter
2018. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
takarittononek asvajcba
2018. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, Magyarországon nagyon finomak a zöldségek, gyümölcsök, amiről a németek, osztrákok, britek csak álmodni tudnak. Nálunk tavasztól őszik valódi nap éri a zöldségek, gyümölcsök nagy részét. Szabadföldi zöldséget ezekben az országokban méregdrágán vehetsz, de ízre akkor sem lesz olyan, mint a magyar. És én is tapasztalatból beszélek. Ha jót akarnak enni, akkor viszik nekik a törökök vagy importból behozzák és jó sokat fizethetnek érte. Mi meg nyáron itt dúskálunk a hazai édes gyümölcsökben, friss zöldségekben, borsóban, babban, de lehetne sorolni végig...
2018. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!