Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lesz életem első...

Holnap lesz életem első állásinterjúja. Nagyon izgulok. Adnátok tanácsokat? 22/L

- nagyon illetlen ha nem én nyújtok kezet? Nekem kell egyáltalán vagy neki? ( eddig írásban beszéltünk, 40 év körüli férfiről van szó)

-mit vegyek fel ( fiatalos, modernebb cégről van szó)

-ha azt kéri meséljek magamról, miket szokás elmondani

2018. ápr. 5. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A keznyujtast szerintem majd a helyzet adja.

Ne oltozz ugy mintha buliba mennel,ne rakd ki amid van. Legyel elegans,megis tudj mozogni a ruhadban.

Ha meselni kell akkor meselj,a tanulmanyaidrol,arrol,hogy miert pont oket valasztottad

2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy borkanapen interjuztatnak es megkerdezik, hogy a kamera ugye nem zavar, akkor allj fel szepen es menj haza. Fogadd meg ezt a bolcs tanacsot! ;)
2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2# :DDD Meg ha taxival megy az állásinterjúra akkor ne FakeTaxi legyen az oldalára írva
2018. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörbe jelentkeztél?

Nem kell kezet nyújtanod, ha az ő beosztottja leszel, akkor vagy ő kínálja fel a kézfogást, vagy elmarad.

Attól függetlenül, hogy mennyire modern szellemű egy cég, szerintem mindenképp ölts magadra valamilyen elegáns ruhát, én is egy elég fiatalos céghez jelentkeztem, azonban ők sem rövidnadrágban és pólóban fogadtak. Inkább ők legyenek alul öltözve hozzád képest, mintsem fordítva, mert az sokkal kellemetlenebb.

Hát, mivel még munkatapasztalattal nem rendelkezel, így mesélhetnél esetleg arról, hogy szabadidődben mennyit foglalkoztál önfejlesztéssel és mivel, ha olyan munkakörbe jelentkeztél, ahol fontos a kommunikáció, akkor esetleg valamilyen közösségi tevékenységedről, amiről kaptál másoktól pozitív visszajelzéseket, iskolai tanulmányaidról, stb.

Valószínűleg ott már nem fogsz sokáig izgulni, mert általában kedvesek és érdeklődőek az interjúztatók, hiszen nem érdekük, hogy elijesszenek, úgyhogy ne aggódj. :) Szurkolok, hogy jól sikerüljön, majd írd meg, hogy milyen volt!

2018. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én pl mindig a jól takaró ruhákat díjazom amikben szemlátomást jól érzi magát a leendő munkatárs

a kéznyújtás nem kötelező

aztán vki mesélős vki nem ha van idő csak bátran :)

2018. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a nő nyújt előbb kezet
2018. ápr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ha azt kéri meséljek magamról, miket szokás elmondani"

-Kedves uram, egyelőre állásra jelentkeztem, nem randira.

2018. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy dikert?
2018. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*hogy sikerült?
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
En egyszer interjuztattam kb ilyen koru lányokat, egyik gyengébb volt mint a másik, de az egyikük leszopott, na őt fel is vettem :)
2018. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2