Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen dolog, ha megmondom a...

Milyen dolog, ha megmondom a munkahelyemen, hogy állásinterjúra megyek?

Figyelt kérdés
állásinterjú, munkahely, meló
2018. ápr. 8. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is megmondtam múltkor a főnökömnek, utána megkérdezte, hogy sikerült. De ő tudja, hogy nem megyek el nagy eséllyel és ő is a váltáson gondolkozik
2018. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség lenne,mert ha megtudják hogy váltani akarsz egyből kirúgnak ,de minimum ellehetetlenítenek.És ha nem vesznek fel az interjú után a másik helyre, akkor mehetsz segélyre.
2018. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne mondd el, elég ha akkor megtudja, amikor eldöntötted, hogy tényleg otthagyod a munkahelyed. Addig nincs értelme vészharangozni, nem javít a munkahelyi kapcsolataidon, ha megtudják, hogy állásinterjúkra jársz.
2018. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért kéne elmondani???? Nem értem?!?
2018. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Tehát van egy munkahelyed és az nem jó kell másik.


Amúgy én nem így csinálnám.


Nekem mikor elegem lett egy melóhelyből nem vártam addig míg lett új hely ahova mehetnék.


Beadtam a papírokat, annyi volt.


Na és otthonról pályáztam és mentem állásinterjúkra, hiszen ha az ember bejár dolgozni akkor nem tud állásinterjúkra járni, és úgyis többre kell menni mert első helyre úgyse veszik fel az embert.


Nekem jelenlegi helyemen ahol vagyok vagy az 50. cég volt ahova állásinterjúra mentem, csak itt nem azt mondta a fickó hogy köszi akkor gondolkodjunk rajta hanem mondta hogy jó felvesz, ennyi.

2018. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megmondom én ha eddig ezt senki nem tanította meg:

A jelenlegi munkahelyeden NE mondd el, hogy te másik munkahelyre mész állásinterjúra.

Látszik hogy nincs vállalkozói vénád, de ha az én alkalmazottam lennél, kirúgnálak attól függetlenül, hogy felvesznek e amott vagy sem. Nekem nem kell egy céghez nem LOJÁLIS (nézz utána a szónak) munkatárs. És azoknak a munkatársaknak sem kell majd egy ilyen munkatárs, akiké nem a cég, de ők magukénak érzik.


Ezt azért lehet érezni...vagy nem? Vagy nem ennyire egyértelmű?


Egyébként drágám, csinálj amit akarsz, az élet úgyis úgy pofozgat, ahogy az IGAZSÁGOS!

Csak egy buta ember hiszi azt, hogy az élet nem az. ;)

2018. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van ismerősöm, aki bement, és megmondta hogy vagy adnak több fizetést, vagy ő akkor más munka után fog nézni.

Mivel informatikus volt, örültek, hogy minél tovább marad, aztán lelépett.

Ha nem olyanban dolgozol, ahol nagyon kellesz, könnyen pórul járhatsz, vagy el kezdenek keresni a helyedre mást.

2018. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!