Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek FBI-os, vagy CIA-s?

Hogy lehetek FBI-os, vagy CIA-s?

Figyelt kérdés
Már egész kicsi korom óta foglalkoztat ez a téma, nagyon szeretnék ilyen különleges nyomozó lenni. Szinte előttem van az, ahogy feszes farmerben, nagy csatos övvel, stukkerrel, ingben járom az országot egy lehúzható tetejü fekete verdával, és nyomozok mint egy magányos farkas. Esténként meg egy bárban whiskyzek, és gondolkodok az életen. 13/f

2018. ápr. 10. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Elso lepes, szuless amerikainak. Ez mar meg van? Mert csak amerikai allampolgarok lehetnek FBI-osok.
2018. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De tudok angolul -.-
2018. ápr. 10. 18:19
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Jah, bocs mester :"D
2018. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Először amerikai állampolgárnak kell lenned, ez követelmény. Amúgy nagyon nem olyan, mint a filmekben, ha nem vagy különleges ügynök akinek tapasztalata is van, mondjuk szolgált már a seregben vagy valamilyen alakulatban akkor nem fogsz terepen szolgálni, erre pluszba rájön a CIA-s kiképzés is. Amit te mondasz az lehet rendőrnyomozó is, inkább azt lődd be célnak :D
2018. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

" lehúzható tetejü fekete verdával"


már itt hülyeség az egész.


Ha lehúzható a tető akkor miért kellene egyáltalán tető nem?


Akkor már jobb lenne cabro.


Fekete autó? Nyáron az nagyon meleg, még ha van klíma akkor is.


stb.

2018. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Amerikai állampolgárnak kell lenni vagy amerikai születésűnek? Ugyanis nem mindegy, mert előbbit külföldiként is beszerezheted, születni viszont csak egy helyre tudsz. Például elnök csak amerikai születésű lehet.
2018. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden úgy van ahogy a filmekben.... XD Aki CIA vagy FBI nyomozó, legtöbbjüket fel sem ismered, és hidd el nem fekete kocsival és főleg nem cabrioval közlekednek :D a stukkert észre sem veszed, nem hordják olyan látványosan. Azt hogy esténként mit csinálsz azt te döntöd el, de annyi munkád lenne, hogy ezekre nem lenne időd. De amúgy kötelező Usa állampolgárság, büntetetlen előélet, alapból már ott kellett volna születned stb. Azt hogy tudsz angolul 13 évesen, csak képzelni tudom milyen szint az, én 18 vagyok, most fogok angol emelt szintezni, és az sem lenne elég oda hidd el... Van Magyarországon FBI képzés ahova évente 16 embert vesznek fel, abból csak a legjobbak kerülnek be, és ahhoz alapból már nyomozónak kell lenned, plusz Mo-ról csak 2 ember mehet.
2018. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha VALÓBAN efféle ambícióid vannak, akkor idehaza is lehetsz rendvédelmi szerv tagja megfelelő feltételek és elszántság, kitartás mellett... Mert hogy egyébként már önmagában az Amerikába való kiutazásnak is vannak komoly kritériumai, az eredeti felevetésed azt hiszem, teljesen esélytelen.
2018. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En altalanosban meg Ronaldo (brazil) akartam lenni, de felsotagozatban mar kinottem. Te lehet, hogy kozepsulira novod ki. :)


Angol lehet attol, hogy jol megy vkinek, ha egyik szulo pl angolul beszel csak, de a szokincse megiscsak gyenge lehet igy is meg.

2018. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem rosszból, de ha ezt itt kell megkérdezned, akkor ne erőltesd...
2018. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!