Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek van ilyen munkatársatok...

Nektek van ilyen munkatársatok? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan rosszindulatú, sunyi, 8 órában megállás nélkül hallani a hangját, folyamatosan MEGÁLLÁS NÉLKÜL panaszkodik, neki semmi sem jó, mindenben csak a rosszat látja, ezt hangoztatja. Borzasztóan negatívvá teszi egyrészt a közvetlen környezetét, másrészt rám s nagyon rossz hatással van. Illetve szeret a főnökünknél is kedvesen (vagy nem), de minden kis bolhányi dolgot szóvá tenni, rossz színben tüntet fel és egy kis apróságot is úgy fel tud fújni, mintha amiatt összeomlana a világ...

Sokszor kibeszéli a másikat, mindig azt beszéli ki, aki nincs ott, de szemben nagggggyon aranyos, és mosolygós.

Fúj. :(


2018. ápr. 12. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye Mo.-n van? Akkor nincs mit tenni.
2018. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen szerencsétleneket, határozott fellépéssel kell leállítani. Magyarán érezze azt, hogy be lesz verve az arca, ha nem vesz vissza a kislány hangjából.
2018. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálunk az ilyen magától lelépett szerencsére
2018. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen energiavàmpír nàlunk is.Nem hagyjuk magunkat visszaszólznk neki.Akkor még jobban kikel magàból de ez is őt minősiti.Szóról szóra olyan,amilyennek leírtad.Mindenki utàlja.A főnökék csak azért nem dobjàk ki mert egy sztahanovista pedàlgép és besúgó.
2018. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ilyen mindenhol van. Akivel én most találkoztam attól pl. kérdezni sem lehet, mert ott lyukadunk ki, hogy mivel nem szimpatikus neki az ember ezért a válasza is támadó és csak a vita van mindenből. Pont ma vettem észre, hogy kibeszél, és megbeszélte kb. 10 emberrel a vitánk tárgyát. Nem ez a fő oka, sokkal inkább a hülyére vevés megint. Holnap már nem is megyek be.
2018. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegnap elnem tudtam képzelni, hogy egy tökre másik helyen dolgozó ember honnan tud az én dolgaimról ezt azt, hát ma már tudom, hogy tőle. Nem számít az ilyenek , hogy kinek, a börtöntölteléknek, vagy a putrisnak, mindenkinek, mindenkivel megismertet. Az ilyennel azt lehet tenni, hogy jól megcsapkodod, de mivel én néhány napos vagyok és nem is látom értelmét, és jövőjét a maradásomnak , ezért hát úgy kezelem, hogy ejtem ezt a helyet.
2018. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is néhány napos vagyok, így nem akarok ugrálni, de aki régebb ott dolgozik, az nem teszi szóvá? Ez csak engem zavar? Senkinek sem tűnik fel, hogy mennyire rombolja a közösséget ez az ember?
2018. ápr. 12. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem tűnik fel senkinek sem, mivel nagy a valószínűsége annak, hogy ők valamikor hajdanán együtt kezdtek el dolgozni és ismerik egymást mint a rossz pénzt. Az ilyen ember szava mindent visz, mindent söpör, készpénznek veszik és úgy de úgy alád tud akasztani, hogy győzöl kimászni a trágyából.


Nincs abszolút helyismeretem, hogy abban a városrészben hogyan lehet közlekedni pl. ahova dolgozni mentem, az első napokban próbáltam ezt azt, közlekedés tekintetében. Elmeséltem neki, hogy és hányszor jártam pórul a buszokkal (persze ő nem mondta egy szóval sem, hogy van egy KÖZÖS buszjárat, amivel reggelente ők közlekedni szoktak) de, már ezt is kiforgatta és úgy adta el, hogy én én a nagy sz/\r alak. xd

2018. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen leírta az utolsó válaszadó. Én 3 éve jártam úgy, hogy határozott időre vettek fel, női felettesem volt és 3 idősebb nőhöz osztottak be. Mind a 3 utált engem, de egy különösen, azért, mert párom lett. Szó szerint ott tett ellenem, ahol tudott. Bemocskolt a főnökasszonynak, az volt a baj, hogy a főnök is neki hitt. Ráadásul szabadnapról mentem vissza és kiabált velem a főnökasszony, mert neki a 3 nő akik mellé beosztott, azt mondták neki, hogy a munkaidőn kívül láttak engem azzal a férfival, akinek az ügyintézője voltam. Nah, az a férfi már akkor is a párom volt és most született babánk. Azért ez tök undorító szerintem. Mellesleg 4 havonta volt hosszabbítás, már ha ezt annak lehetett nevezni. Olyankor minden ilyen alkalmat megragadott a főnökasszony, hogy ordítson velem. Sajnos ez Magyarország. A munkahelyi terror ellen nem fognak semmit sem csinálni.
2018. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!