Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vegyek a munkatársamnak?

Mit vegyek a munkatársamnak?

Figyelt kérdés
a munkatársam holnaptól nem jön többet dolgozni! Egy kis ideig volt csak velünk amíg betanított minket mi hogyan működik és ennyi volt számára...! Nagyon megkedvelük egymást igen jó baráti viszony alakult ki közöttünk és szeretném kedveskedni neki valamiv kis aprósággal de nincsen ötletem egyenlőre! Valakinek pár jó ötlet ezzel kapcsolatban!? A másik helyen üzletvezető egy olasz étteremben! A válaszokat előre is köszönöm🙂
2018. ápr. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Asszem már volt ilyen kérdés.


Mint akkor írtam:


Vegyél neki 3 db zsemlét, meg mondjuk egy pepsit.

2018. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló esetben egy szelet csokival köszönte meg az új munkatárs a korábbi munkatatársunknak, aki betanította a munkára, szerintem egy bon-bon elég lesz, jól fog esni neki, hogy egyáltalán gondoltál rá. :) Sok sikert a munkahelyen!
2018. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat🙂

Egy kérdés még: az legelső valaszolónak!

MIÉRT PONT HÁROM ZSEMLE ÉS EGY PEPSI COLA? 😁

2018. ápr. 13. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs lehet coca cola is.


Vagy zsemle helyett kifli?


Valahogy így.

2018. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első választ adó😁😁😁Még mindig nem értem😁😁😁
2018. ápr. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!