Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minősíti az embert, ha nem...

Minősíti az embert, ha nem bírja a monoton munkát?

Figyelt kérdés
Dolgozok, ahol napi 8 órában kell 1 dolgot csinálnunk, ráadásul gyorsan. Tehát végig ugyanaz az egy feladat ismétlődik, ez az első ilyen jellegű munkám és nagyon rövid idő alatt elérkezett nálam a kiégési állapot. Hogyan tudnék változtatni, mit csináljak? Egyre rosszabb, nem tartom magam hülye embernek, de ez a állandó ismételgetés, monotonitás kikészít.
2018. ápr. 12. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnék változtatni, mit csináljak?"

Keress másik munkát.

2018. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ezt nem bírja. Keress más munkát, ha tudsz, ez nem fog változni.
2018. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy hülye, az szerintem pont nehezíti az ilyesmi elviselését... Nem tudom, milyen típus, aki ezt bírja, én eleve nem mennék ilyen helyre, mert tudom, hogy az első nap azt mondanám, inkább a halál.

Kevés ember bírja jól az ilyet.


Nyilván csak úgy tudsz változtatni, ha kilépsz, nyilván nem változik meg a munka máshogy...

2018. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyet kell váltanod, én pl olyaninnyara nem tűröm a monotonitást, hogy amire mások azt mondják, hogy egyáltalán nem egyhangú, nekem az is az.
2018. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem.
2018. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalon egy ideig, azaz 1-2 évig én is végeztem monoton, betanított munkát. Aztán, ahogy adódott jobb, odébbálltam. Nagyon leszívja az egész embert a monotonitás, és testileg-lelkileg is zéró voltam. Nekem az segített túlélni, hogy máshol (azaz a munkahelyen kívül) kerestem az élményeket: rengeteget olvastam, mozi, tanulás. Szerintem annyit nem tanultam soha, mint akkor, önszorgalomból, pedig később egyetemet is végeztem. Találd ki, te mivel tudod feltölteni magad, és keress másik állást.
2018. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem minősíti egyáltalán, ez személyiségtípus kérdése, viszont annyi önismeret elvárható lenne, hogy nem választasz olyan munkát, amire tudod, hogy alkalmatlan vagy.
2018. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minősíti, mindenkinek más a testhez álló.


Én például megkaptam fiatal építésvezető kollégámtól, hogy "te csak irodista vagy", mintha én végezném a világ legegyszerűbb munkáját. Ehhez képest amikor lefutott egy projekt és pár napot irodában kellett lennie, teljesen kifordult magából, mert papírmunkát kellett végeznie.


Ahogy az előttem szóló mondja, önismeret és a munkakör ismerete szükséges. Például én azt vettem észre, hogy sok "építésvezető" kollégám félreértelmezi a feladatkörét. Azt hiszi abból áll a munkája, hogy sétálgat és beszélget az emberekkel, meg válaszolgat a felmerülő kérdésekre.

2018. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Minősíti az embert, ha nem bírja a monoton munkát?"


bocs de ez hülyeség.


Belőlem sem lesz úszó vagy futóbajnok, és akkor ez minősít engem szerinted?

2018. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

#7: ha csak az van, akkor haljon éhen?


Azt olvastam, hogy aki gondolkodós, van "agya"/"esze", aki kreatív, az nehezebben fogja bírni a monoton munkát.


És olyan jó, hogy amikor az ember tervez valami mást(akármit), akkor belengetik, hogy most túlóra lesz.


Mit tudnál csinálni? Keresni másik munkát, járkálni interjúkra, várakozni és reménykedni hogy felvesznek. De azt, hogy munka mellett hogyan tudnál interjúra menni egyik napról a másikra, nem tudom.

2018. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!