Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angeliszikàt vègeztem ès...

Angeliszikàt vègeztem ès felsőfokú angol nyelvvizsgàm van ezen belüllül titkàrnői vègzetségem is van hovà tudok menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ki szeretnèk menni az egyesült àllamokba màr meg van a zöldkàrtyàm pènz is van az eslő kèt hónapra de nem tudom milyen àllàst keressek ès mivel nem nagyvàrosba megyek hanem kicsibe nem tudom mit nèzzek SOS

2018. ápr. 16. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Háát, szerintem bátor dolog így kimenni...

Egyrészt tudsz angolul, mint mindenki aki ott lakik és van egy max OKJ-s titkárnői papírod, amit ott még csak el sem fognak ott fogadni. Szóval mehetsz pincérnek, segédmunkásnak vagy valami hasonló dologra, amihez nem kell 8 általánosnál több. A helyesírásodból és abból ítélve, hogy itt teszed fel ezt a kérdést, ráadásul SOS-ben, nem lehetsz túl talpraesett sem, úgyhogy nehéz dolgod lesz.

2018. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Magyar tolmácsnak, idegenvezetőnek pl.
2018. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Melyik oktatási intézmény bírt neked titkárnői papírt adni ilyen helyesírásra? És melyik egyetem diplomát? Az 5. osztályból nem lett volna szabad 6.-ba engedniük! Ugyan töltsd már fel a név letakarásával a papírjaidat!
2018. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Te maradj itthon szerintem, ne égesd a nemzetet. Angeliszika....
2018. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szegénykém.. még magyarul sem tudsz.
2018. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem anglisztkika az az angelisztika? Ha már diplomád van, legalább azt tudd, miből...
2018. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zöldkártya lol, max ideiglenes vizumod lehet, ne ide járj már kamuzni unalmadban
2018. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismertem olyat aki nyert zöldkártyát a zklottón. De több olyat aki máig nem nyert - ehhez is szerencse kell. Te zklottón nyerted?

Elindulni az életben úgy tudsz hogy vagy sok félretett pénzzel mész vagy ismerőshöz aki ad szállást és tud kicsit segíteni hogy munkát és bérelt lakást találj. Egy idegen országban nem könnyű elindítani egy új életet még ismerősi segítséggel sem. Nagyon oda kell figyelned a döntéseidre mert rossz döntésekkel még akkor is rossz irányba indulhat el az életed ha legálisan tudsz tartózkodni. Bele kell rázódni az angolba is hiába a tanfolyamos angol tudás. Egy kicsit jobb ha eredeti amerikai volt a tanár aki oktatott. A filmekben is sokszor jól artikuláltan beszélnek de az amerikaiak vagy az angolul tudó latinok beszéde már sokszor nehezen érthető meg. Van különbség az UK és az USA angol között.

Az angelisztika az angyaltan :)

2018. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!