Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Kitúrnátok" egy nyugdíjast,...

"Kitúrnátok" egy nyugdíjast, hogy elhelyezkedjetek a pozíciójába?

Figyelt kérdés
Mondván, hogy neki úgyis ott a nyugdíja, emellett nem beszámítható már.
2018. ápr. 16. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz a kitúrás miatt? Szándékosan nem tennék azért hogy kirúgják. Akkor se hogyha én kapnám meg a jó pozícióját. Egyszerűen olyan húzás lenne amit nem venne be a gyomrom.


Ha nem beszámítható, árt a cégnek és kirúgatja magát. Majd a főnök egyik pillanatról a másikra azt mondja hogy akkor a viszont látásra neki, én veszem át a helyét akkor nem lenne bűntudatom. Ha nem én, akkor más menne a helyére. De ezt is csak úgy hogy én semmivel se járultam hozzá ahoz hogy elmenjen.

2018. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De te mégis hogy túrnád ki, majdnem mindenhez két ember kell. Kitúrod és téged vesz fel a vezető ? akkor nem te túrod ki, hanem elmegy nyugdíjba és otthon marad mert nem kap felkérést a továbbiakban.

2018. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tennék ilyet, csak elméleti a kérdés. Ettől függetlenül nem értek azzam együtt, hogy foglalja a helyet.
2018. ápr. 16. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz alkalmasabb a helyére, valószínűleg azt veszi fel a főnök.

Lehet, hogy szerinted csak a helyet foglalja, de amúgy sokat ér a tapasztalata, plusz kevesebb járulékot fizet utána a munkáltató.

2018. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És a főnök nem látja, hogy nem beszámítható? Vagy ez csak egy álérv lenne ellene?

Mit értesz ez alatt?

2018. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül igen.
2018. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nyugdíjas orvosokat, akik már nem alkalmasak arra, hogy megfelelően ellássák a munkájukat, mégsem teszik ki őket, mert túl nagy a presztízsük. Sajnos van ilyen. Nem vagyok orvos, de lennének jobbak a helyükre, szóval ilyen esetben nem bánnám, ha valaki kitúrná őket.
2018. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ajjaj, nálunk is a gyerekorvos... A férjem állítja, hogy nem megy oda senki, ami kizárt dolog.
2018. ápr. 17. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!