Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetések botrányos...

Álláshirdetések botrányos hejjjesirassal-lehet ezeket komolyan venni? Ki jelentkezik egy ilyenre?

Figyelt kérdés

A facebookon lépten - nyomon álláshirdetésekbe botlok és ezek egy jó része minősíthetetlen helyesírással és fogalmazással íródik.


Mint pl ez típuspélda!


[link]


Nem értem, van olyan hülye aki hajlandó egy ilyen szarra jelentkezni?


Nyilván nem agysebészeket keresnek így, de én nem mennék el még takarítani se egy olyan munkáltatóhoz, aki ilyet kiad a keze alól!


2018. ápr. 17. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak trollkodnak, azt hiszik vicces, pedig már 10 éve is unalmas volt..
2018. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nanananana. Dehogy trollkodnak.

Ha privátban írsz nekik már kapod is a mobilszámot de ha te küldesz, hívnak ők.


De olyan is volt már, hogy neves(ebb) cég így keresett embert.

2018. ápr. 17. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Önmagában nekem nem kizáró ok az ilyesmi de jókat röhögök rajtuk.
2018. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na de mit vársz (majdan) egy olyan cégtől, olyan főnöktől, akitől ennyi telik?

A fizetést is ilyen helyesen számolja majd ki?

2018. ápr. 17. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Az is egy vicc, kik hirdetik ezeket.

Az ilyen Baarbikhaa Csinibaba meg BMW Bajnok kategóriás profilokat ki veszi komolyan?

Szánalmas.

De az se jobb, aki erre jelentkezik.

2018. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem is értem, hogyan adhat ki ilyesmit bárki is a keze által.

Valóban botrányos, de nem átverés, rengeteg ilyen van.

Amúgy ezek általában fix összegek, és hiába már-már az analfabétizmus állapotát közelítik meg a feladó személyek, a pénzhez mégis értenek.


Na, meg gondolj bele. Jól írod, nem agysebészeket keresnek, tehát valószínű, hogy a jelentkezők rétege is olyan, amilyen.

2018. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A facebookon már csoport is van erre, "Mi az alja báttya?" - Nyelvtani és egyéb csodák adok-veszek csoportokból néven. Ott gyűjtik az ilyen posztokat. :D
2018. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

" a jelentkezők rétege is olyan, amilyen."


Az oké csak az a gond, ha egy ilyen jelentkező dolgozni kezd és netán nem fizetik ki, az nem a bíróságra megy majd, hanem összeszedi a "haverokat" és rádöntik a munkáltatóra a házat...

2018. ápr. 17. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a jelentkező saját hibája, ha papírok nélkül munkába áll.

Persze van olyan is, de ez egy más téma.


Amit írsz, szerintem igen szélsőséges példa. A legtöbb ember ilyenkor bosszankodik és hagyja a francba a dolgot, hiszen pereskedni nincs pénze. (Na, meg papírok nélkül értelmes sincs.)

Legalábbis én ismerek ilyen embereket, akik bedőltek ilyen-olyan hirdetéseknek. És egy sem volt utána beindulva, hogy na, akkor most megkeresik és rágyújtják a kérót a csávóra/nőre.

Bosszankodtak, de folytatták az életüket.

2018. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

"az nem a bíróságra megy majd, hanem összeszedi a "haverokat" és rádöntik a munkáltatóra a házat..."


Igen, aztán megy a rács mögé szépen a "haverokkal". De az ilyen meg is érdemli. :D

2018. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!