Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged is leszív a munkád? És...

Téged is leszív a munkád? És utána csak döglesz otthon?

Figyelt kérdés
Úgy értem, más is hazaér és általában csak pihen egy nagyot -vagy azt se, és csak "eltelik" az idő, többnyire semmi produktív dologgal a következő munkanapig?

2018. ápr. 17. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ki szoktam verni nincs most baratnőm meg elmegyek vezetni néha csajozok szóval semmi produktívat nem teszek.
2018. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam olvasni, takarítani, sütni-főzni. Plusz rögtön munka után elviszem a kutyát sétálni.
2018. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire.
2018. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen.


Vagy velem van a gond, de mire hazaérek már hulla vagyok.


Iszom egy kis bort és internetezek, vagy sétálok a kertben.


pénteken csak 2-ig vagyunk, na már ilyenkor azért elmegyek valahova, és persze szombat meg vasárnap is, de addig semmire nincs erőm.

2018. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább szellemileg szív le, meg persze a lábam fárad el.


Amúgy sokszor ha csak adminisztrálni kell akkor nem fáraszt le annyira, főleg ha hétköznap nappal dolgozom mert akkor a raktárba is többen vagyunk és akkor mindig van szabad targoncás akit tudunk küldeni a gyártási területre az adott termékért hogy hozza el nekünk, ezzel is picivel jobb. De ha hétvégések vagyunk, vagy éjjelesek akkor nincs bent annyi targoncás és akkor nekünk is több a dolgunk, mert igaz éjszaka meg hétvégén kevesebb terméket gyártanak, mert akkor csak azok a gépek mennek amire sok megrendelés van, és nem nagyon lehet megállítani, mert hosszú az indulási idejük.

2018. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, amikor hazavittem a munkáém egy részét és otthon is nyomtam. Rájöttem, hogy full fölösleges az egész. Ma már más helyen vagyok, szóval itt ha hazamegyek, rendezem a dolgaimat és kb. azt csinálom, amit fent írtál.
2018. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elhatározás a nap további tennivalóival kapcsolatban akkor alszok, olvasok, merengek, kockulok, eszek, zenézek, rajzolok, vagy csak fekszek és nézem a falat. Amikor volt barátnőm milyen jó volt. Bakker.
2018. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem teljesen le tud, bár erősen elhatározás kérdése.


Nekem is volt időszak, mikor hazahoztam, itthon is csináltam, hétvégéken is. De rájöttem, hogy tök felesleges. Sok emberi tényezőn, másokon is múlik a saját munkám, azt láttam kár elpazarolni a szabadidőm mivel más miatt úgyis minden csúszik.


Mondjuk alapból olyan vagyok, hogy amint leülök a gép elé, beszippant. Bűntudatom van, érzem hogy abba kellene hagyni. De mégis ott van a csak még 10 perc, csak még egy sorozatrész és elment a nap.


Ezért szoktam rá arra, hogy kerékpárral járok melóba és hazafelé kerülőúton megyek. Így tekerek napi 40 km-t és legalább a mozgás megvan. Vagy időnként gyalogtúrázni is elmegyek a közeli Budai hegyekbe.


Nagy halálom a takarítás, mosogatás, itthoni munkák.

2018. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos.

De ez így nincs jól, és tapasztalat, hogy egyáltalán nem minden munkahely/munkakör ilyen. Belátható időn belül szándékozok is váltani, mert annál azért értékesebbnek tartom a munkaidőn kívüli életet, mint hogy puszta vegetálással teljen.

2018. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkabb pihenni jarok meloba, otthon faradtabb vagyok.
2018. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!