Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fél éve szeretnék eljönni a...

Fél éve szeretnék eljönni a munkahelyemről, de nincs rá lehetőségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, kb. fél éve vagyok a munkahelyemen, ami az első munkahelyem , így összehasonlítási alapon nincs, de nagyon nem szeretem. Annyit szeretnék róla elárulni, hogy egy kelet-magyarországi játszóházban vagyok gyerekfelügyelő,napi 11 órában egyedül. Egy hónapban 15 napot dolgozok. A hétvége a legborzalmasabb , mert folyamatosan sok gyerek van benn egyszerre, kajálni nem tudok rendesen, mosdóba se tudok menni, mert mint írtam egyedül vagyok. Nagyon gyakran ingerült vagyok, és ideges a gyerekekre és szülőkre, pedig alapjáraton szeretem a gyerekeket, de itt semmi kapcsolatom nincs velük, csak figyelek és beszedem a pénzt. Mióta idejöttem azóta figyelem az állásokat, de szinte semmi nincs , mindenhova eladókat és takarítókat keresnek, illetve férfias szakmába (festő, hegesztő, szerkezetlakatos stb.. embereket. Nekem diplomám van , olyan ami gyerekekhez kapcsolódik, de nem tudok vele elhelyezkedni. Beadtam minden létező helyre ami szakmámba vág, ha néha-néha látok egy hirdetést, de még csak állásinterjúra se hívnak be.

Lehet túl nagyok az igényeim, de szeretnék egy rendes 8 órás munkát ahol a hétvége szabad. Azt se bánnám, ha nem szakmába vágna de szeretnék szabad hétvégét, mert minden családtagnak és a barátomnak is az a szabad. Mondtam már a barátomnak nem egyszer, hogy költözzünk olyan helyre ahol jobb munkalehetőségek vannak, de süket fülekre találok, mert neki meg jól fizető állása van itt helyben.

22/L


2018. ápr. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Merrr laktok? Csak gyerekekhez kapcsolódó állásokat nézel vagy mást is? Egyébként ha tényleg olyan sol helyre jelentkezel és nem hívnak vissza, érdemes lenne az önéletrajzodon változtatni, mert ott lehet a gond.
2018. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Na az a helyzet állást senki sem fog helyetted keresni azt neked kell.


Én is mikor elegem lett egy melóhelyből beadtam a papírokat mert nem akarok szanatóriumba kerülni, hazamentem és kerestem magamnak állást.


És találtam állást, most is pl. 8 hónapja vagyok egy helyen, és a fizetés se a 100.000 nettó per hó hanem több.


Szóval álljál neki és keress meg cégeket és keress állást, most hogy itt nyavalyogsz abból nem lesz semmi.

2018. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet én csináltam rosszul, es nem így kell, de amikor en kerestem, és nem volt x km-en belül, akkor.elkezdtem kitolni a távolságot....

Persze jobb lett volna helyben találni, de nem volt....

Még igy se dolgozok messze,.mert 2x 45km saját autóval, nehéz volt....

Most.mar félév után lett egy olyan bizalmi kapcsolat, hogy kaptam egy sajá céges autót...

Én azt javaslom, keress messzebb is, elvégre fiatal vagy még...

2018. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint irtam, minden nap megnezem az allasokat, es beadom olyan helyre is ami nem vag szakmamba. Nem varom a sultgalambot, beadom oda az oneletrajzomat ami egy kicsivel is jobban hangzik mint a jelenlegi. De sokszor az allasinterjuig sem jutok el.
2018. ápr. 19. 17:21
 5/5 anonim válasza:
Menj el óvodatitkárnak. Nyugis, 8 óra hétköznap és Kelet-Magyarországon szokott is lenni hely. Olyan helyekre is el kell küldeni az önéletrajzodat, ahol nincs meghirdetve felvétel. Pofátlannak kell lenni, én is így találtam munkát. Ami tetszik, keresd meg őket, mert a munkahely a legtöbb esetben sosem fog téged magától keresni. Olyan nincs, hogy nincs más munka, biztosan van, maximum bejársz (de fizetik). Sok sikert!
2018. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!