Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit kellene tennem?

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Felvettek munkahelyre, és ma voltam oktatáson, de holnap is lesz egy oktatás, amin lesz egy vizsga, most adtak oda 50 oldal anyagot amit meg kell tanulni, most értem haza és holnap reggel 4 kor már kellnem kell. De nagyon faj a fejem rendkívül rosszul vagyok. Az a baj hiába ülök itt a papír fölött nem tudom megtanulni mit csináljak ?
2018. ápr. 19. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább bevennék egy fájdalomcsillapítót és lefeküdnék aludni. Lehet, ha most lefekszel, hamarabb fel is tudsz kelni reggel és a fejed se fog fájni és át tudod nézni valamennyire. Az viszont biztos, hogy most bármeddig ülhetsz felette, nem fogsz semmit megtanulni belőle és a fejed is annál tovább fog fájni.
2018. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dobd ki a papírokat,és nézzél másik munkahelyet.

Ha nem megy,nem megy,nem kell erőltetni.

2018. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy nem megy. Hanem annyira erős migrénem van hogy szétrobban a fejem. Nagyon szeretném a munkát, de nem fogom tudni megtanulni holnapra. Már vettem be fájdalomcsillapítót de semmit nem használt.
2018. ápr. 19. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Vegyél be még egyet, esetleg vegyél egy forró zuhanyt/fürdőt. Nekem az picit szokott használni fejfájás ellen is és el is álmosodok tőle :D

Amúgy ha egyik napról a másikra adták fel ezt az 50 oldalt, szerintem megértik, hogy nem tudtad ennyi idő alatt megtanulni.

2018. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Irjak az ügyintézőnek, hogy mi a helyzet? Hogy ennyire rosszul vagyok.? Esetleg másik időpont keres valami
2018. ápr. 19. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Sopronkovesd?
2018. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem 🤭
2018. ápr. 19. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Már miért kell 4-kor felkelni ezt nem értem.


Bocs ez nem olyan hogy mondja a főnök hogy menj el valahova ami mondjuk 200 km és van rá 20 perced?


Szerintem az illetékes embert kellene elküldened a retek rákba.

2018. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs de ez megint valami hülyeség lesz azért nincs értelme.
2018. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6 ra kell bent lennem és jo nem 4 kor kell kellnem hanem 4:30kor 😭. De amíg reggel elkészülők kell egy kis idő és olyan 5:15 fele el kell indulnom
2018. ápr. 19. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!