Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy igazságérzetű, non-stop politizáló, "szabadságharcos" kollégák benyalnak egy nyíltan zsarnok csaló főnöknek?

Figyelt kérdés
nyilván egyszerű válasz lenne h "mert különben éhen halnak" de én nem úgy látom, hogy ha bárkit kirúgnának éhen-halna, max kicsit kevesebbet keresne.
2018. ápr. 19. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Stockholm szindróma,szerintem nem sok ember van olyan helyzetben, hogyha kirúgják akkor "éhen hal"
2018. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Soros?
2018. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: nem, Orbán ellenesek, de amit a Fideszben szidnak az így egy az egyben igaz a mi főnökünkre is. (nem állami cég am.)

felőlem politizálhatnak de amikor a konyhában üvöltik h ilyen mutyi meg olyan mutyi meg manipuláció miközben a főnök pont ugyanígy susmákol, manipulál, csal, lop, hazudik stb.

én meg már azt hittem h komolyan gondolják ezeket a nagy szép gondolataikat, kiálltam a főnök ellen h azért mégis túlzás amit csinál ezek meg elsunnyogtak, meghúzták magukat, ahogy kell.

2018. ápr. 19. 19:18
 4/6 anonim válasza:
Jaj nehogy azt hidd, akármilyen hangosak is, igazából imponáló nekik a lopás, a mutyizás és társai.
2018. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, én is azt hiszem, h akik a leghangosabban ellenzik, csak azért ellenzik, mert kimaradnak belőle.

aki meg tisztességes az ugyan nem ért vele egyet de nem hőzöng naphosszat, nem a Fideszes nagymamába rúg bele, hanem ott tesz ahol tud, az embertársai érdekében. Pl nem megy el diplomával minimálbérért dolgozni h ezzel lenyomja az átlagot és másokkal csesszen ki...

2018. ápr. 19. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Vel etartanak, csak burkolt módon?
2018. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!