Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem bírom egy munkahelye...

Miért nem bírom egy munkahelyen se 2 évnél tovább?

Figyelt kérdés

Eddig 3 munkahelyem volt, az elsőn 1 évig voltam, a másodikon másfél évig, a mostanin lassan 2 éve vagyok, és már megint kezdek besokallni, úgy érzem váltanom kell. Elegem van a munkámból, hol rengeteg a munka, hol halálra unom magam. Már vasárnap este rosszul vagyok, ha a munkára gondolok. A kollégáimmal alapvetően jóban vagyok, legalábbis látszólag, de tudom hogy a hátam mögött pletykálnak rólam (ahogy mindenki másról is). Rengeteg nálunk az szarkeverő. Besokkaltam, úgy érzem új közegre van szükségem, különben megőrülök. A többi munkahelyeimen is így éreztem a végén.


Miért lehet ez? Ez normális? Ti nem szoktatok így érezni? Soha egy munkahelyen se fogok tudni megállapodni?


2018. ápr. 19. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
24 éve dolgozom, de kábé három évente váltok, ha van lehetőség, akkor cégen belül, de más területre. Szerintem ez a normális, hogy az ember frissen tartsa magát, a régimódi "törzsgárdatagság" már nem elvárás sem a munkáltató sem a munkavállaló részéről.
2018. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem különleges eset,többféle beállítottságúak az emberek,vannak,akik 40 évig bejárnak ugyanabba a gyárba zabot hegyezni.

És vannak akik nem tudnak megmaradni sehol hosszabb távon.

Én is ilyen,az utóbbi vagyok,2-3-4 évente váltok.

A mostani m.helyemen 4 éve vagyok,és gondolkozom a kilépésen.

Mondjuk én nem utálom a munkámat,inkább unom,pedig a fizu sem rossz,közel van,meg ilyenek.

Viszont sajnos sok a primitív fogatlan igénytelen céltalan pr0li,akikkel nehéz egy hullámhosszon dolgozni.

A másik,hogy bár 48 éves vagyok,de rengeteg tervem,célom van még az életben,és szeretnék változatosabban élni,mással is foglalkozni,nem pedig befásulni egy helyen,ugyanazokkal az unott arcokkal.

Ezekről amúgy vannak pszichológiai leírások,környezetváltozás,új dolgok,ilyesmi kell az embernek bizonyos időközönként.

2018. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy, hogy ez probléma lenne?
2018. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesóm fél évente vált munkát, mert neki így jó a közérzete, ő sem tudja miért, de mondja nekem hogy ő neki erre van szüksége kész. Igaz hogy a jelenlegi helyén ahol én is dolgozom csak már 7 éve, ott mondták neki hogy ha nem lenne szükségük ennyire emberre, és lenne még jelentkező akkor fel sem vennék mert a múltját látva nem mernek megbízni olyan emberbe aki fél évente vált, mert nekik hosszú távra kell ember, mert az a gyártás ahová tesóm felvették és keresnek embert fél évig tart mire normálisan betanul úgy hogy egyedül is tudja vinni ha új kollégát kap társként és be kell tanítani.
2018. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!