Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te lennél Stewardess? Szerinte...

Te lennél Stewardess? Szerinted szégyellni való munka?

Figyelt kérdés

Biztos megkapom, hogy megbolondultam, meg prostinak megyek stb. Havi 700-1.000.000 lenne a fizetés és rengeteget kellett tanulnom, mert az angolom nem volt tökéletes, úszni is most tanultam meg.

Így is ilyenekkel fenyegetnek, hogy rám hívják a mentőket, mert bolond vagyok stb. Képzelem most mit kapok itthon.

Azt nem árulom el itt, hogy hova megyek, de oda kell költöznöm.


2018. ápr. 21. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem lennék.
2018. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nyílván valamelyik arab ország. Ha szeretnél menni menj, senkit se kényszerítenek olyanra amit nem akar. Én nem mennék.
2018. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
A stewardess nem a légi utaskísérő? Mi lenne abban szégyellnivaló?
2018. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem szégyen, de nem is mennék. Italokat és kaját kínálgatsz, hisztiző gyerekeket és bepánikolt felnőtteket csitítgatsz... csinálja az, akinek sok türelme van, én ugyan nem.
2018. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Én nem lennék stewardess, mert nem bírnék folyamatosan utazgatni és a repülőtől is félek. De egyáltalán nem szégyellni való munka, teljesen normális munka.
2018. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne szégyellnivaló??? Ne viccelj már! És ha valaki azt mondja neked, hogy szégyellned kellene magad ezért, nyugodtan verd szájba... najó, csak hagyd ott a fenébe.


Én is régebben érdeklődtem ez iránt a munka iránt, ma már nem lennék stewardess semmiképp, de nem azért, mert szégyellném.


Szerintem ha szívesen vagy emberek között, mosolygós vagy még a bunkóbb utasokkal is, és szeretsz repülőn lenni, akkor nagyjából nem tudom, miért ne lehetnél az... A fizetésed meg szuper, ami szintén fontos szempont.


Stewardessek nélkül nem is lenne a repülés olyan, amilyen.

2018. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Sok utazással jár.


Ha most valaki inkább otthon lenne, legyen az bármelyik ország is, na annak "kényelmetlen".


össze vissza utazgatni a világban, de vicc, valakinek lehet meg ez kell.

2018. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne szégyellnivaló?! Teljesen rendben van. Ennek alapján minden pincér/pultos stb. munkája az lenne.

Amúgy csak nem Dubaj?

2018. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem Dubai.
2018. ápr. 21. 16:04
 10/21 anonim válasza:
91%
Kedves Kérdező, nem értem, miért tartod szégyellni valónak ezt az állást, egyáltalán nem az :) Nekem az az álmom hogy stewardess lehessek :)
2018. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!