Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma bent voltam a munkaügyi...

Ma bent voltam a munkaügyi központban jelentkezni akartam kepzesre de nem engedtek. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Mar elvégeztem egy képzést es kiderült a múltkor rosszul mondtak mert 180 napnak el kell telnie hogy mehessek másik tanfolyamra. Most mi lesz velem?? Hogy lesz munkám?? Pedig megtaláltam a tökéletes képzést, szemely es vagyonőr de nem engedtek jelentkezni. Majdnem sírtam.

2018. máj. 9. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Keresel más munkát. Abba amúgy belegondoltál hogy képes lennél-e személy- és vagyonőrként dolgozni ideggyenge emberként? Csak mert elég labilisnak tűnsz a kérdéseid alapján (könyörögnél hogy felvegyenek, majd konstans panasz a tananyagra, most a sírás mert még a végén el kell menned igazi munkát végezni).



"A szakképesítéssel rendelkező képes:

A szakkepesites.hu tartalmaőrzést végezni különböző védelmi szintű létesítményekben ellátni a belső és a közterületi járőrszolgálatot, helyszín-ellenőrzést végezni a riasztásra kivonuló szolgálat tagjaként szállítmánykísérési feladatokat végezni biztosítani a pénz-, értékszállítást a létesítmény területén parkolási ellenőrként szolgálatot teljesíteni intézkedni rendkívüli eseményekkor, szükséghelyzetekben, közveszély-elhárításban elfogni a bűncselekményen és szabálysértésen tetten ért személyt eltávolítani a rendezvényt akadályozó, zavaró személyeket kezelni az összeköttetésre szolgáló és a telepített biztonságtechnikai eszközöket, rendszereket alkalmazni a támadáselhárító eszközöket és a kényszerítő testi erőt a szakmai szabályok szerint személyek és gépjárművek be- és kiléptetését végezni az őrutasításban előírtak szerint a szállítmányok, csomagok, okmányok ellenőrzését végezni az őrutasításban előírtak szerint tájékoztatást adni az ügyfeleknek az intézkedés indokáról, a felhatalmazásáról, az intézkedés elleni panaszkezelés eljárásáról helyszínbiztosítást végezni elsősegélynyújtást és újraélesztést végezni elemezni az információkat és rögzíteni a szolgálati dokumentumokban szolgálatot felvenni, és átadni együttműködni a feladatvégrehajtásban érintett hatóságokkal konfliktus- és stressz kezelést végezni"

2018. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ó te személyi és vagyonőrök gyöngyszeme.

A betörők/ tolvajok előtt is sirnál, hogy "jajj ne rámolják már ki a helyet, mert elvesztem a munkámat"?


Hogy lesz munkád?

Amit elvégeztél képzést azzal mi van?

Esetleg az nem tetszik? Akkor miért végezted el?

2018. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Menjél el valahova dolgozni, mert magabiztos fsz csak az tud lenni, aki dagad az önbizalomtól és nyalják falják éjjel meg nappal a seggezetét. Aki sikertelen, munkanélküli, meg segélyes az egyértelműen nem tud olyan lenni mint egy gorilla.
2018. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg egyszer az ilyen szekrényméretű, általánost végzett, tili toli beteghordókat, nagyobb az arcuk mint egy professzornak. Az bezzeg egyből jó lenne vagyonőrnek is.
2018. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul beutaztam tök feleslegesen a munkaügyibe, illetve annyi értelme volt hogy láttam egy olyan jó csajt. Ilyen egyszerü nagyon cuki lányt aki még biciklizni sem fél a belvárosban ennyi haszna volt hogy bementem. De mivel sajnos csajozni sem tudok igy csak gyönyörködtem benne mindössze. Legszivesebben felkaptam volna és hazahoztam volna. Pont a nöi ideálom volt. Na mindegy az egész életem egy nagy rakás szar és nem tudom mi a megoldás most már, még mindig utálom a gyárakat.
2018. máj. 9. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ráadásul beutaztam tök feleslegesen a munkaügyibe"


Ráértél nem?


Ha utálod a gyári munkát akkor menj el annak, aminek tanultál...

2018. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elmennék ezzel a szakmával dolgozni szivesen, ha lehetne vele állást találni!!!
2018. máj. 9. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen szakma az, amivel nem lehet elhelyezkedni?
2018. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá:)
2018. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
Ha utálod a gyárakat, menjél a Tescoba árufeltöltőnek!
2018. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!