Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek jónak mondható...

South kérdése:

Ismertek jónak mondható cégeket a XV, XVI, XVII kerületben, ahol esetleg még jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

profession.hu vagy interneten keresgélnék, vagy a kettő egyszerre.


Aki hirdet ott jobbak a fizetések.


Amúgy mennyi lenne a fizetési igényed, nettó per hó?


Egyéb extra? Céges autó, mobil, notebook?

2018. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pl Egis gyógyszergyár bökényföldi úti telephely.
2018. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát.

Igen,nézegetem az állásportálokat is,de úgy gondolom hátha valaki személyes tapasztalata/infója alapján tudhat segíteni,úgy talán könnyebben juthatok hasznos tippekhez.Az EGIS infót köszi,ránézek.

Igazából a céges auto,mobil,netbook...stb nem szempont.Inkább az egyműszakos munkarend fontos.A fizetés nettó 300 ezertől számomra elfogadható,amiből 60 ezer lenne a benzinpénz bejáráshoz.

Meg persze nem árt,ha egy megbízható,hosszútávú munkakapcsolatra épithet az ember.

2018. máj. 11. 06:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nem derül ki, hogy könyvelő, informatikus, vagy logisztikus munkát keresel e. Gondolom ekkora bérigénnyel nem gyári munkás akarsz lenni.
2018. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam szakterületet,mert elsődlegesen csak azt szeretném "felderíteni",hogy az említett kerületek valamelyikében,található-e jó nevű,jó hírű,megbízható cég,akik nem 3 és 4 (folyamatos) műszakokban,reggeltől-estig "halálra" dolgoztatják az embert 140-150ezer forintért.
2018. máj. 11. 20:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de egy Egis méretű cégnél van munkakör 4 műszakkal is és 1 műszakkal is. Ugyanannál a cégnél is kehet egyik pozíciónak jó, másiknak átlag alatti fizetése.

Három kerületben több ezer cég van, melyhez nincs esélyed bekerülni, ha nem pont azt a szaktudást keresik ami neked van.

Ezek szerint szóba jöhető pozíciók többműszakosak (egy könyvelőben, programozóban fel se merülne, hogy 3-4 műszakos e a cég működése, hiszen nem érinti). Olyannal meg 1 műszakban nem sok helyen lehet Budapesten nettó 300-at keresni.

2018. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen,azzal tisztában vagyok,hogy egy cégen belül van egy és több műszakos munkarend is.

Ez a jelenlegi munkahelyemen is így van és örülök,hogy nem több műszakban dolgozom,de több mint tíz év után már nem úgy szeretném élni hétköznapjaim,hogy minden hétfőn már a pénteket várom.A hétköznap is az ember életének része,nem szabadna elfecsérelni egyetlen percet sem,amiben nem érezzük jól magunkat.A baj az,hogy nagyon ragaszkodik az ember a komfortzónájához és ha már valamit elért,nehezen válik meg tőle.Viszont most úgy érzem,ennek most jött el az ideje,hogy változtassak rajta,persze ésszerű keretek közt,hiszen mindenki pénzből él meg és jóval kevesebbért,több munkával,túlórával,hétvégi melóval biztosan senki nem vált munkahelyet.Azzal nem veszítek,hogy érdeklődöm,kérdezősködöm.Egyszer még beüthet egy "főnyeremény" munkahely,ahol nem nézem,hogy egy újabb munkahét kezdődött :-)

2018. máj. 12. 09:26
 8/16 anonim ***** válasza:

"Igen,nézegetem az állásportálokat is,de úgy gondolom hátha valaki személyes tapasztalata/infója alapján tudhat segíteni,úgy talán könnyebben juthatok hasznos tippekhez"


Én ha állást keresnék vagy amikor állást kerestem direkt elutasítottam azt hogy ismerősök szóljanak ennek vagy annak, simán internet segítségével oldottam meg a "problémát".


most ahol vagyok a pénz sem rossz, mondjuk lehetne jobb és nem is kell olyan sokat dolgozni, bár ez is megítélés kérdése.


Ahol ismerős volt nekem eddig az mindig "félresiklott".


legjobb ha először felméred a terepet internet segítségével, és megpróbálsz bejutni egy céghez, pl. a profession.hu-n ki van írva hol lenne a munkavégzés, melyik kerület, vagy simán google-be írod be a kerületet.

2018. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nettó 300.000?


nekem most a bruttóm annyi, és kijövök belőle, bár nem utazgatom meg ilyenek, de mivel dolgozom erre nem is lenne időm.

2018. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Természetesen kevesebből is meg lehet élni,de ahogy írtam,a 300ezerből 60ezer kötelezően minden hónapban üzemanyagra menne.

Azért a maradék 240ezer nem egy topfizetés.

Jó,persze,150ezertől több,de szerintem azért az általam írt fizu nem hiszem,hogy földhöz vágna egy jól müködő vállalatot.A baj az,hogy sehol nem akarnak fizetni,de azt elvárják,hogy melóban töltsd az életed nagy részét.

Én azért bízom benne,hogy az általam írt kerületekben létezik olyan cég,ahol nem kerekedik el a vezetők szeme a leírt összeg hallattán,hiszen nem egy csillagászati összegről beszélek.

2018. máj. 12. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!