Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagalnatok ra ha egy...

Hogyan reagalnatok ra ha egy honapra egyszerüen eltünne a fönökötök?

Figyelt kérdés

Elözö munkahelyemen (anyagtudomanyi modszerfejelsztessel foglalkoztam kutato/mernokkent) a fönököm egy honapra egyszerüen eltünt, semmilyen email-re nem valaszolt, Semmivel nem foglalkozott a munkamat illetöen,aztan egyszer csak megjelent es elkezdett dirigalni beszologatni, azt se tudta mit beszel mivel nem követte hoyg mit csinalok.

Felettesemnek nem tünt el ebben az idöszakban, neki valaszolt, azt a mondtaa felette azert mert ö magasabb beosztasban van.



2018. máj. 12. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyagtudomány?

Akkor esélyesnek tartom, hogy a főnököd már rendelkezik olyan tudással, hogy meg tudja hajlítani a teret. Valószínűleg leválasztotta az idősíkodat a valóságról, és így számodra úgy tűnt hogy egy hónap telt el, de a valóságban csak egy nap. Örülj neki, hogy többet tudtál dolgozni így!

2018. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi münkaügyis kamu. Valami jobbat találj ki!
2018. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt:


Dolgoztam egy helyen, tiszta diliház volt, őskáosz.


Na beadtam a papírokat, mondom keresek másik állást.


Később hallom rá egy évre eltünt az ügyvezető, azóta sincs nyoma, senki sem tud semmit, senki sem látta, egyik nap állítólag már nem ment be, ennyi.

2018. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Masodik!


Nem kamu, ez igensi megtörtent!

2018. máj. 12. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. :P

Mikor nem volt, jobban ment a termelés.

2018. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!