Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A debreceni Fag/Schaeffler...

A debreceni Fag/Schaeffler cégről mi a véleményetek? Szerdán megyek interjúra. Milyen a fizetés? Van túlóra, műszakolás, prémium, cafatéria, valami más juttatási csomag? Valóban br.240 000 Ft?

Figyelt kérdés

Egy friss hirdetés szerint egy gyártósori munkatárs kap havi bruttó 240 000 Ft, éves prémiumot, béren kívüli juttatást br. 20 000 Ft cafeteria, munkába járás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget. Megéri itt dolgozni?

Én most műszakolás, túlóra nélkül kapok tisztán 100 körül.



2018. máj. 13. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Rokonom ott dolgozik, szerszám gyártáson.

Az éves prémium az kicsit kamu, mert egyrészt csak teljes év után jár, szóval ha most kezdesz ott dolgozni, akkor 2019 decemberében kapsz és azokat a hónapokat levonják,amelyikben szabadságon vagy táppénzen vagy, vagy figyelmeztetés kapsz.

A cafeteria az okés, a felét kérheted kpban, de a másik felét szép kártyán adják, megmondhatod, hogy melyik kategóriába kéred.

A munkába járást a törvényi előírás szerint támogatják.

Továbbképzésről nem hallottam, de lehet, hogy van.

De kb kötelező a túlóra, legalábbis addig basztatnak, hogy kínos már nemet mondani. Ha minden szombaton túlórázol, akkor van még a bruttó 240 cafeteriaval együtt.

2018. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ja és ő 3 műszakban van, szóval műszakpótlékkal és túlórával 240
2018. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
És 12 órás műszakok vannak ott. Szörnyű.
2018. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szakmai továbbképzés természetesen kamu. Még arra sem oktatnak ki rendesen amit majd csinálnod kell. Ne menj oda dolgozni mert az egy halálgyár. Én tíz évet dolgoztam ott és csak az undor fog el ha rá gondolok. Minden értelmes régi dolgozó otthagyta már őket.
2019. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!