Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munka, ahol saját...

Van olyan munka, ahol saját beszédeket olvashatok fel nagy tömeg előtt?

Figyelt kérdés

Mindig is imádtam politikai, lelkesítő, érzelem-dús beszédeket írni, de sajnos még nem volt alkalmam sehol se felolvasni.

Ja, és jó lenne, ha mindig felállva vastapssal köszöntenének, és Istenként tisztelnének.

Van ilyen munkahely?



2018. máj. 13. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

"jó lenne, ha mindig felállva vastapssal köszöntenének, és Istenként tisztelnének"

Vigyázz, EGO-d szintjéról nehogy IQ-d szintjére zuhanj!

Ne kényszerítsed a dokikat túlórára összetört tested megreparálásán!

.

Az "Istenként tisztelt" politikus sem saját szövegét olvassa fel.

2018. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Vicces vagy :D
2018. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
az OPNI - utódintézményei.
2018. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem értem dubitus, miért feltételezed azt, hogy egy kis egészséges egoizmus kizárja az átlagnál nagyobb IQ-t. Meg ez igazából nem is annyira egoizmus, hanem inkább arról van szó, hogy valakinek muszáj Übermenschnek lenni, én meg ilyen önfeláldozó vagyok, látod.

Emellett rengeteg óra munka van benne, amíg megtanultam itthon egyedül kifejleszteni a tökéletes gesztikulációt, hogy köszöntsem a tömeget. Szeretném végre kamatoztatni.

2018. máj. 13. 21:46
 5/17 anonim ***** válasza:
3: LOL :D szakadok .
2018. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4: Kérdező ! Te sem vagy semmi :D

Menj el igazgatónak valahova, na ők szoktak beszédeket tartani :D

2018. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De! A színészi pálya is neked való.
2018. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

LOL, egészséges egoizmus, meg übermensch...


Azt ugye tudod, hogy amit te pattanásos kiskamaszként lefirkálsz, meg eljátszol a fürdőszobatükör előtt az a valóságban nem biztos, hogy olyan karizmatikus lesz...


Egyébként van egy alapvető tézis amit kifelejtettél. Ahhoz, hogy felnézzenek rád, és a szavaidnak súlya legyen, ahhoz kell valami, amit fel tudsz mutatni. A munkád eredménye, ha így tetszik, ami miatt adnak a szavadra. Enélkül csak egy Oravecz Nóra szintű bullshitgenerátor leszel.


Kezdetnek indulj a diákigazgatóválasztáson...

2018. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nem értem dubitus, miért feltételezed azt, hogy egy kis egészséges egoizmus kizárja az átlagnál nagyobb IQ-t."


Kis egészséges egoizmus az, hogy istenként tiszteljenek?

A diliházak is tele vannak istenekkel, Napóleonokkal és Megváltókkal.

Te, öcsém, amennyiben a kérdés nem kamu, súlyos megalomániában szenvedsz.

Ami később paranoiához vezet, ahogy azt sok diktátornál is láthattuk.

Egyelőre ülj le, és tanuld meg a történelem házit, és várd meg, hogy leessen a fenekedről a tojáshéj.

2018. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyedül #6-os adott konstruktív választ, köszönöm neki!

De "érdekesek" #8-asé meg #9-esé is. Nekik üzenem, hogy az lett volna a feladat, hogy hasznavehető választ adjunk a kérdésre, és ne megalázzuk a kérdezőt! Már nem vagyok kiskamasz, súlyos előítéleteid vannak, ami igazából csak téged minősít, nem engem, főleg, hogy még tévedésben is vagy, persze ne érezd ettől kivételesnek magad. Itt a gyk-n is sok ilyen tiszteletlen arcot találhatsz, mint jó magad.

Nem azt mondtam, hogy Isten vagyok, az nyilvánvalóan nem igaz, és nem is akarok az lenni. Csak azt szeretném, ha egy kis tiszteletet kapnék, ne értsétek ezt félre.

Nem baj, az utolsó kettőnek ment a piros pont vagy piros pacsi, vagy mi az. ;)

2018. máj. 14. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!