Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves fiú vagyok és most készülök az informatika érettségire. Mellette van egy munkahely, ahova nagy nővérem ajánlott be, és egész szépen elvégeztem minden teendőt, már csak az orvosi jóváhagyás van hátra. Nagyszerű ez a munkahely, eddig remeknek tűnt, de valahogy úgy érzem, hogy nem kéne elmennem. Pályakezdőként 12 órázás, plusz kötelező túlórák lennének és nehéz fizikai munka lenne. Festékkeverés a fő feladatom, de 25 kilós festékes vödröket kéne hordanom és ez-az. Igaz 4 nap munka, 4 nap pihenő, de ahogy mondták, elméletileg pihenőnapokon is be kell majd menni gyakran.


Nincs semmi baj a munkával, szeretek nagyon dolgozni és segíteni másoknak, de valahogy nincs kedvem ilyen helyre menni. Tudom, nem kedv kérdése, de kéne a pénz a családnak is. Igaz apukám dolgozik, és ha meglesz az infó érettségim, minél hamarabb elakarok kezdeni dolgozni, de valahogy most nincs kedvem 3 hónapig ott ragadni.


Mit tegyek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. máj. 14. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy elvállalod, de pihenőnapokon nem mész be, és ez legyen evidenciában tartva.
2018. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked abban mi tűnt nagyszerűnek, hogy festéket kell keverned meg vödröket cipelned?

Miért nem keresel normális állást?

A pihenőnapon miért kéne bemenni? Ez benne van a szerződésben? Van egyáltalán szerződés?........... Jó nagy kuli munka.

2018. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz, akkor nincs helye kényeskedésnek.
2018. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még nincs meg az orvosi alkalmasságid,akkor még egy napot sem dolgozhattál, honnan tudod, hogy olyan jó lesz?
2018. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A Mondi Kft-hez mennék Békéscsabán.

Nagy nővérem barátnője ott dolgozik irodán, és azt mondta, hogy remek cég, normális emberekkel. Voltam többször is ott a papírok, a személyi lap és a munkavédelmi oktatás miatt és nem tűnt olyan rossznak a cég, amit láttam belőle és viszonylag tényleg normálisnak tűntek.

Anyukámat kérdeztem, és mondta, hogy már aláírtam a személyi lapot és az orvosi alkalmasságit is elvégezték, ezért nem lehet visszamondani, vagy kifizettetnek mindent amit költöttek rám.

2018. máj. 14. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
*Már csak a labor eredményt kell visszavinni az orvosnak, hogy megadja az engedélyt.
2018. máj. 14. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!