Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nő, mint Autó értékesítő?

Egy nő, mint Autó értékesítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Értékesítőként dolgozom jelenleg. De szeretnék valami komolyabbat. Ezért gondoltam az auto értékesítésre.

Őszintén szólva nem értek annyira az autókhoz, de szivesen tanulnék ha ugy adódna.


A kérdésem az lenne hozzátok, hogy szerintetek mint Nő, tudnék érvényesülni ebben a szakmában?

Körülbelül mennyit keresnek akik ilyen területen dolgoznak?

Szerintetek van valami tréning?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2018. máj. 14. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, most mit adsz el mint értékesítő, de gyanítom, hogy ahhoz a termékhez sem kell jobban érteni, mint amit egy néhány órás tanfolyamon el lehet róla mondani.

Senki sem fogja egy értékesítőtől azt kérdezni, hogy milyen a gyújtási sorrendje a motornak, vagy hány bar a befecskendezési nyomás, vagy hány wattos a generátor.

Nőként pedig szerintem még előnyben is lehetsz a férfi kollégákkal szemben, a férfiak szívesen tárgyalnak egy nővel, illetve a női vásárlók is bizalommal fordulnak egy másik nőhöz.

A legutóbbi kocsimat is női eladótól vettem...

2018. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet, de mindenképpen kell egy fizikai háttér, ami megvéd...

96 óta van jogsim, azóta volt kb 30 autóm+ismerősöknek is sokat adtam el.

Na most olyan emberek jöttek néha, hogy rettenet.

Az még hagyján, de vissza is hozzák simán.

97 kiló vagyok, de nem számít, egyedül voltam.


Egyedül ez nem fog menni, rengeteg háttér kell, szerelők, kozmetikázók, telep karbantartók, szállítók, banki ügyintézők, hitelek, stb.

Az értékesítés az, ami már nem egy nagy művészet, és tényleg egy csinos, fiatal lány többet ér sokszor.


De nézd meg pl az AAA autót, menj el oda, ha tudsz, ott jól látszik, mi hogy működik. elég nagy maffiabanda, az emberek átverésére van szakosodva, de ilyen egy autóértékesítés.

2018. máj. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tudsz. Legutobb mikor voltunk a Mercedes szalonban is egy nő értékesített.

Nem csodálkoztunk, mert én is már eleve így nőttem fel, hogy a nők dolgoznak.


Ezen melyik generáció képes még mindig fenn akadni?

2018. máj. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Civilizált márkakereskedést keress, a murvás udvaros kereskedők csalók, téged is átvernének a (nem)fizetéssel.
2018. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat. Van jogsim már másfél éve és imádok vezetni. Ugy érzem egy próbát megét.

Ami azt illeti szalonba mennék csak dolgozni. :)

2018. máj. 15. 09:07
 6/6 anonim válasza:
#2 te most miről beszélsz tulajdonképpen? Nem kereskedést akar nyitni, hanem értékesítő akar lenni. Annyira imádom, amikor valaki kizárólag olyan céllal válaszol csak, hogy vagánykodhasson :D Én 103kg vagyok, de nem számít...:D Remélem jön valaki, aki nehezebb nálam és le is írja!
2018. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!